Od kelnera do milionera

Okładka książki Od kelnera do milionera Tomasz Micherda
Okładka książki Od kelnera do milionera
Tomasz Micherda Wydawnictwo: Tomasz Micherda poradniki
poradniki
Tomasz Micherda
2020-09-01
2020-09-01
biznes własna firma poradnik rozwój osobisty motywacja psychologia praca zmiana życia

Okładka książki Nieustępliwy Tim Grover, Shari Wenk
Nieustępliwy Tim Grover, Shari W...
Okładka książki Mózg na detoksie. Oczyść swój umysł, by sprawniej myśleć, wzmocnić relacje i znaleźć szczęście Kristin Loberg, Austin Perlmutter, David Perlmutter
Mózg na detoks... Kristin Loberg, Aus...
Okładka książki Getting Things Done dla nastolatków. Jak ogarnąć wiele spraw i zyskać mnóstwo czasu David Allen, Mark Wallace, Mike Williams
Getting Things... David Allen, Mark W...

Przygnębia mnie ocena tej ksiazki, bo wiekszosc osob, jak tu ktoś zauwazył; ocenia tę pozycję nie majac więcej niz jedną ocenioną ksiązkę - sprawia to, ze nie ufam: ze to osoby wynajęte zeby podbić ocenę książki. Tak sie nie robi. Gdyby ksiazka byla dobra, to wtedy nie trzeba by wynajmować osób do glosowania i podstawionych komentarzy, po co to? jak ktos przeczyta i sie spodoba to oceni tą ksiązkę wiarygodnie. I ta ocena bedzie naturalna :)

Wciągająca historia prawdziwego mężczyzny, o tym jak wziąć życie w swoje ręce.

Naturalistyczne opisy, przemyślenia, rady oraz garść motywacji do zrobienia kroku do zmiany.

Osadzona w polskich realiach z podanymi datami oraz miejscami, prawdziwa, konkretna. Czytasz - poznajesz żywego człowieka, z którym możesz nawet nawiązać kontakt.

Pozwala spojrzeć na własne życie z dalszej perspektywy, po to aby zastanowić się nad stanem obecnym, ustalić pewne fakty a następnie spisać cele, do których chcemy dążyć.

Podziwiam odwagę Autora do dzielenia się tak intymnymi dla człowieka sytuacjami oraz bezwstydne opisy własnych porażek, których bohater nie pozostawia bezrefleksyjnymi epizodami.

Dziękuję i polecam :)

Wciągająca historia prawdziwego mężczyzny, o tym jak wziąć życie w swoje ręce.

Pozwala spojrzeć na własne życie z...

Interesujące, dlaczego wszyscy czytelnicy wystawiający ocenę 10/10 mają tylko jedną przeczytaną i ocenioną książkę...

Czyżby taki był sekret promocji książek? ;)

Czyżby taki był sekret promocji książek? ;)

W sumie spoko książka, ale ocena 8 jest moim zdaniem mocno zawyżona. Przeczytałam do końca, bo myślałam że będzie więcej w temacie amazon kdp, a to głównie autobiografia :)

Zakupiłem książkę + kurs w formie elektronicznej.
Warto sprawdzić czy to coś dla nas.
Zwrot zrealizowany zgodnie z zapewnieniami na webinarze.

Zakupiłem książkę + kurs w formie elektronicznej.
Warto sprawdzić czy to coś dla nas.
Zwrot zrealizowany zgodnie z zapewnieniami na webinarze.

Zupełnie się tego nie spodziewałem, ale książka Od kelnera do Milionera zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie i przypadła do gustu. Niesamowite jest to, że odzwierciedla polskie realia. Kiedy ją czytałem cały czas miałem poczucie, że ta historia wydarzyła się naprawdę.

Ogólnie żałuję, że dopiero teraz na nią trafiłem. Dała mi niesamowicie dużo energii do działania i chciałbym za to podziękować autorowi książki.

To pozycja, która z pewnością uzupełni biblioteczkę domową. I marzy mi się, że to będzie jedna z książek po którą kiedyś sięgną moje dzieci.

Książka ciekawa - z jednej strony to biografia aka historia życia pełna miłosnych (miejscami obscenicznych, choć życiowych) rozterek, z drugiej poradnik biznesowy i motywacyjny. Druga część podeszła mi bardziej, ciekawe przykłady biznesowe i innych dzieł zmieniających nastawienie do życia. Bardzo przyjemna w odbiorze po głębszym zastanowieniu nad każdym rozdziałem i czytaniu między wierszami. Ciekawie uchwycony rozwój autora jako nieśmiałego dorosłego, który przebywając w środowisku bez ambicji i wychodzenia poza swą strefę komfortu, postanowił chwycić byka za rogi i zmienić swój los. Odniósł sukces i książka ta w przystępny oraz motywujący sposób tę właśnie ścieżkę ukazuje. Pewne rady oczywiście utarte, pojawiały się w innych miejscach, ale z jaką pozycją tak nie jest, prawda? Ogólnie polecam!

Uwaga: odsłuchałem audiobook, który nie jest jakościowo na poziomie produkcji audioteki czy wydawnictwa onepress ze względu na barwę i melodię głosu czytającego, ale i tak fajnie że lektorem jest sam autor. Finalnie ma to mniejszy wpływ na opinię, bo idzie się przyzwyczaić :)

Uwaga nr 2: Mam też ebooka i muszę przyznać, że super okładka, fajna struktura rozdziałów i ilustracje, w tym zdjęcia. Te ostatnie dodają książce personalnego charakteru - jak wrócę w przyszłości po przykłady książek, afirmacji, ciekawostek, , to na pewno właśnie do tej lub papierowej formy :)

Bardzo dobra książka, wciągająca biografia w dodatku bardzo motywująca. Polecam !! :)

Zdecydowanie jedna z bardziej motywujących książek które przeczytałem w ostatnim czasie. Z drugiej strony Tomek przytacza tu mega sporo ciekawych historii ze swojego życia, dzięki czemu jest ona chyba jeszcze bardziej interesująca, niż typowo poradnik. Bardzo inspirująca pozycja ;)

Łatwa, lekka i przyjemna. Dla mnie dziwna była czcionka i marginesy ale i tak czytało się szybko. Pękła w dwa wieczory - rzadko się to zdarza. Ciekawa historia. Zdecydowanie inspirująca i zachęcająca do działania.
Życzę wszystkiego najlepszego autorowi.

Życzę wszystkiego najlepszego autorowi.

• Przeczytane w 2023
  • Do kupienia
  • Nie mam
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Od kelnera do milionera