Nieustępliwy

Okładka książki Nieustępliwy Tim Grover, Shari Wenk
Okładka książki Nieustępliwy
Tim GroverShari Wenk Wydawnictwo: OSMpower poradniki
poradniki
Relentless. From good to great to unstoppable
OSMpower
2019-01-01
2019-01-01
Agnieszka Kowalczyk-Nowak

Okładka książki Wygrana Tim Grover, Shari Wenk
Wygrana Tim Grover, Shari W...

💪📚 Gotowy na nieustępliwą podróż po świecie sukcesu? Przygotuj się na rewolucję w swoim życiu dzięki książce "NIEUSTĘPLIWY" autorstwa Tim S. Grovera! 🌟

Ta wyjątkowa pozycja nie tylko pokaże Ci metodę, którą stosowali najlepsi sportowcy na świecie, ale także odkryje przed Tobą tajemnice myślenia, które doprowadzi Cię do absolutnego szczytu! 💡💼

"NIEUSTĘPLIWY" to niezbędny przewodnik dla każdego, kto pragnie osiągać najlepsze wyniki i czerpać jeszcze więcej z życia, biznesu czy innych dziedzin. Poznasz tajniki jednego z najlepszych trenerów na świecie, dowiesz się, jak powstać po upadku, podnieść się do góry i powrócić na szczyt, a także jak utrzymać się na nim, nie osiągając jedynie chwilowego sukcesu. 🏆🔥

Z książki "NIEUSTĘPLIWY" odkryjesz:
✔️ Czym się różni wyjątkowy "WYMIATACZ" od innych ludzi i jak stać się jednym z nich.
✔️ Jak odnaleźć iskrę "WYMIATACZA" w sobie i rozbudzić ją do potężnej mocy.
✔️ Jak osiągnąć stan pełnego skupienia, aby działać z niesamowitą efektywnością.
✔️ Dlaczego czasem należy przestać myśleć i jakie korzyści to przynosi.
✔️ Co wyróżnia ludzi sukcesu od tych, którzy jedynie utrzymują się na szczycie.
✔️ Jak podnieść się po upadku, gdy cały świat wydaje się pogrążony.

Z tym przewodnikiem nauczysz się, jak być nieustępliwym w dążeniu do celu i osiągać wyniki, o jakich zawsze marzyłeś. Czas na rewolucję w Twoim życiu - czas na "NIEUSTĘPLIWY"! 💪📚 #Nieustępliwy #TimSGrover #Sukces #PrzewodnikSukcesu #DążenieDoCelów #Wymiatacz #Osiągnięcia #WyjątkowySukces #Efektywność #RozwijajSię #ZdobądźSzczyty #KsiążkaInspirująca #CzytajKsiążki #BiznesowySukces #NiezłomnyDuch #PotęgaMyśli #Motywacja #Skupienie #PodnoszenieSięPoUpadku #ZyskajMoc #PoznajSiebie #ZyskajPrzewagę #SukcesWŻyciu #OsiągnijSukces #NoweHoryzonty #WyższyPoziom #SzczytySukcesu #Nieustępliwość #SekretySukcesu

"NIEUSTĘPLIWY" to niezbędny...

Byłabym w stanie przeczytać jeszcze raz.
Dla sportowców - wartościowa.

Byłabym w stanie przeczytać jeszcze raz.
Dla sportowców - wartościowa.

Mocna książka, poruszająca zagadnienia zgodnie z zapowiedzią. Dużo rzeczy może zaszokować, każąc zmienić postrzeganie siebie, swojego myślenia, czy otaczającego świata, przy okazji nie powielając tematów z książek o podobnej tematyce, a wręcz idąc im na przekór. Widać, że autor wie co mówi, w końcu jest trenerem ludzi wielkiego sukcesu. Nie ma w tej książce miejsca na wymówki, autor nie traktuje nas jak dzieci i nie głaszcze po główce. Ma w zadku, czy się zastosujemy, to nasza decyzja. Opowiada nie o tym by być dobrym, czy też bardzo dobrym. Nie mówi również o tym jak stać się mistrzem. O nie, on opowiada o arcymistrzach, mistrzach nad mistrzami. Dlatego nie opowiada o rzeczach znanych każdemu, sięga dużo głębiej, nie raz do tematów tabu. Dostaniemy tutaj kilka słów o naszej mrocznej stronie, silnej psychice czy pójściu na przekór przyjętym normom. Nie bawi się w empatie, bo do niczego nie prowadzi. Słowa poruszają i dają siły do działania, przy okazji budzę niepokój. Chcesz poznać zasadę ze musisz pracować ciężko i mądrze? Przecież to oczywiste, nie ma co się na tym rozwodzić, każdy musi pracować ciężko. Empatia? Nie tutaj, bylebyś nie był psychopatą, to wystarczy. Masz pokazać konkurencji, że jesteś od nich o kilka lig wyżej. Książka nie koniecznie dla każdego, obraca światopogląd o kilkanaście stopni, nie każdy nawet by tego chciał. Trudne decyzje i trudne rozwiązania. Na minus niektóre nazewnictwo oraz fakt, że najwięcej przykładów jest o sportowcach, ale nie ma co winić za to autora, skoro na tym zjadł zęby. Najlepsza książka jaka przeczytałem w tym roku.

Książka przereklamowana. Cała treść kręci się wokół koszykówki i jej gwiazd oraz trenera, który wymaga bardzo dużo od swoich podopiecznych. Jednak szału nie ma i nudziła mnie swą treścią, ponieważ w kółko to samo. Ponadto cena zbyt wygórowana jak na takie lanie wody

To nie jest książka couchingowa!

Autor, trener wielu gwiazd sportu pokazuje przez strony swojej książki, co oprócz ćwiczeń fizycznych buduje Nieustępliwego. Nie obiecuję Ci gruszek na wierzbie, nie świeci oneLinerami typu "jesteś zwycięzcą". Gość mocno stąpa po ziemi, może czasami arogancki, ale wiele ze swoimi podopiecznymi osiągnął. Polecam, zwłaszcza komuś kto chce więcej lub poznać jeden z wielu czynników który wyróżnia najlepszych.

To nie jest książka couchingowa!

Bardzo dobra książka, której celem jest przekazanie że sami mamy wpływ na wszystkie swoje decyzję, a to one następnie decydują o naszym sukcesie lub jego braku.

Wszystko jest rezultatem. Polecam po dawkę motywacji ;)

Wszystko jest rezultatem. Polecam po dawkę motywacji ;)

Książka która sprawiła, że wymagam od siebie więcej. Od kilku miesięcy, wyrabiam w sobie nawyk wygrywania każdego dnia, a książka pomogła mi zbudować odpowiedni stan umysłu (mindset). O tym jak zostać Wymiataczem w swojej dziedzinie. Polecam ludziom nastawionym na osiąganie i zdobywanie.

Witajcie, kolejna książka tym razem z wydawnictwa OSMpower, pod tytułem „Nieustępliwy” autorstwa Tim S. Grovera, a książkę otrzymałem dzięki uprzejmości księgarni Księgi Barneja - książki napisane przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców Księgarni serdecznie dziękuję za egzemplarz, a was zapraszam do recenzji.
Tim S. Grover jest legendą wśród zawodowych sportowców, którzy w rekordowym czasie muszą „stanąć na nogi” dosłownie i w przenośni. Wychodząc z beznadziejnych kontuzji i mentalnego dołka. Sukcesy odnoszone przez jego klientów sprawiły, że przez lata pracował z najlepszymi sportowcami i przedsiębiorcami na świecie. Jego klientami byli m.in. Michael Jordan, Dwayne Wade czy Koby Bryant.
„Ta książka jest przewodnikiem nie tylko po metodzie, jaką Tim S. Grover wypracował i stosował u najlepszych sportowców na świecie, to też wycieczka po ścieżkach jego myślenia.” Pisze o książce wydawca.
Ta książka jest dla ciebie, jeśli chcesz osiągać lepsze efekty w swoich działaniach, więcej, więcej od życia i od twojej pracy czy biznesu, chcesz odnaleźć swój stan największego skupienia. I dowiesz się też jak stać się wymiataczem w swojej dziedzinie.
Kiedy jesteś wymiataczem, nosi tytuł praktycznie każdy rozdział tej książki. Autor jak już wspominałem pracował m.in. z Michaelem Jordanem, jak mogą wzmocnić jego sylwetkę minimalizując ryzyko kontuzji. Jordan nie wierzył Groverowi, uważał to za mrzonki, za dobrze to wszystko brzmiało w ustach Grovera. Jordan jednak postanowił dać szansę 30 dni. Pracowali razem 15 lat. Jordan w drużynie Chicago Bulls był typowym wymiataczem, który zawsze podnosił poprzeczkę wyżej. Autor opracował trzystopniowy system, którym klasyfikował zawodników. Podzielił ich na przerabiaczy, domykaczy i wymiataczy. Przerabiacz może rozegrać niesamowity mecz, domykacz może rozegrać niesamowity sezon, wymiatacz może mieć niesamowitą karierę. Książka podzielona na 13 rozdziałów, które autor nazywa „nieustępliwa trzynastka” Opisze tylko kilka nieustępliwych zasad, które najbardziej zapadły mi w pamięć.
Kiedy jesteś wymiataczem wymagasz od siebie więcej, choć wszyscy inni mają już dość. To jest chyba nasz największy problem, że osiągamy pewien poziom, gdzie mówimy wystarczy. I osiadamy na laurach. Albo najgorsze, co może być, to poddać się tuż przed finiszem. „Jeśli chcesz osiągnąć dowolny sukces, musisz się pogodzić z niewygodami” Każde wyrzeczenie, każdy challenge jest nie wygodny na początku. Moje ulubione porównanie niewygody to rozpoczynanie dnia o 5 rano. Przez pierwsze kilka dni faktycznie było to straszną męczarnią, teraz, gdy już wstaje prawie trzeci miesiąc o 5 rano stało się to zdrowym nawykiem. Jednak najważniejsze jest, żeby przez cały czas trwania wyzwania być tak samo zaangażowanym.
Kiedy jesteś wymiataczem wszyscy czekają na ciebie. Przerabiacz czeka, aż dostanie plan, domykacz pracuje nad planem, wymiatacz nie chce dokładnego planu. Pozytywne myślenie trzeba tu odstawić na bok. Tu jest miejsce tylko na działanie. Autor pisze, że jego praca nie różni się niczym innym od eksperta, który pojawia się w firmie pogrążonej w problemach. Jednak nie wszyscy zawsze jesteśmy gotowi na działanie „od już” tylko potrzebujemy czasu, żeby się oswoić z diagnozą lub planem działania, który wyciągnie nas z tarapatów. I jeszcze do tego wyszukujemy szereg problemów.
Kiedy jesteś wymiataczem z nikim nie rywalizujesz. Porównujesz się jedynie do swojej osoby z dnia wczorajszego. Znajdujesz słabe strony przeciwnika i atakujesz. Jordan zmuszał swoich kolegów do większego wysiłku, do mocniejszej gry. Mówił swoim współzawodnikom, „nie musisz tego lubić, ale polubisz efekty” lubimy przecież osiągnięcie sukcesu, i przecież jest tak, że po otrzymaniu pucharu czy zdobyciu dyplomu w rywalizacji intelektualnej zapominamy o tej krwawicy, którą przeszliśmy w drodze po ten sukces
Podsumowując tematem przewodnim książki, kiedy chcesz być wymiataczem musisz być nieustępliwy w swoich działaniach. Ta książka na pewno ci w tym pomoże, ale pamiętaj, że nie zrobi za ciebie roboty. Spokojnie pokuszę się o stwierdzenie, że przeczytanie tej książki wpłynie pozytywnie na trwanie w twoich postanowieniach. Polecam!

Tim S. Grover jest legendą wśród zawodowych sportowców, którzy...

Książka dobra, motywująca z jednym ALE.
Nie bedzie to dobra pozycja dla każdego. Raczej dla osób świadomych siebie i już z pewnymi doświaczeniami życiowymi.

Książka przedstawia podejście nastawione na działanie i osiąganie rezultatów ponad wszystko. Nie ma w tym nic złego, sam wyciągnąłem z niej dużo wartościowych treści, mam jednak wrażenie, że jest z nią trochę jak z bronią w niepowołanych rękach.

Jak nie wiesz jak się z nią obchodzić to może to doprowadzić do tragedii. Często widzę osoby które postanowiły być wymiataczami i cisną tak bardzo, że ostatecznie kończy się to z dużymi problemami psychicznymi, rozbitymi rodzinami i tragediami życiowymi.

Chcesz być wymiataczem i postępować zgodnie z radami z tej ksiażki. Super! Ale zacznij od samoświadomości, lepiej zrozum siebie, zdefiniuj swoje cele, pomyśl co daje Ci szczęscie, zbuduj swoją odporność i wtedy ciśnij.

Książka dobra, motywująca z jednym ALE.

Bardzo motywująca ksiązka! Jeśli chce się osiągnąć jakikolwiek cel, może być bardzo pomocna!

• Rozwój osobisty
  • Rozwój