Od kelnera do milionera

Okładka książki Od kelnera do milionera
Tomasz Micherda Wydawnictwo: Tomasz Micherda poradniki
poradniki
Tomasz Micherda
2020-09-01
2020-09-01
biznes własna firma poradnik rozwój osobisty motywacja psychologia praca zmiana życia

Książka ciekawa - z jednej strony to biografia aka historia życia pełna miłosnych (miejscami obscenicznych, choć życiowych) rozterek, z drugiej poradnik biznesowy i motywacyjny. Druga część podeszła mi bardziej, ciekawe przykłady biznesowe i innych dzieł zmieniających nastawienie do życia. Bardzo przyjemna w odbiorze po głębszym zastanowieniu nad każdym rozdziałem i czytaniu między wierszami. Ciekawie uchwycony rozwój autora jako nieśmiałego dorosłego, który przebywając w środowisku bez ambicji i wychodzenia poza swą strefę komfortu, postanowił chwycić byka za rogi i zmienić swój los. Odniósł sukces i książka ta w przystępny oraz motywujący sposób tę właśnie ścieżkę ukazuje. Pewne rady oczywiście utarte, pojawiały się w innych miejscach, ale z jaką pozycją tak nie jest, prawda? Ogólnie polecam!

Uwaga: odsłuchałem audiobook, który nie jest jakościowo na poziomie produkcji audioteki czy wydawnictwa onepress ze względu na barwę i melodię głosu czytającego, ale i tak fajnie że lektorem jest sam autor. Finalnie ma to mniejszy wpływ na opinię, bo idzie się przyzwyczaić :)

Uwaga nr 2: Mam też ebooka i muszę przyznać, że super okładka, fajna struktura rozdziałów i ilustracje, w tym zdjęcia. Te ostatnie dodają książce personalnego charakteru - jak wrócę w przyszłości po przykłady książek, afirmacji, ciekawostek, , to na pewno właśnie do tej lub papierowej formy :)

Bardzo dobra książka, wciągająca biografia w dodatku bardzo motywująca. Polecam !! :)

Zdecydowanie jedna z bardziej motywujących książek które przeczytałem w ostatnim czasie. Z drugiej strony Tomek przytacza tu mega sporo ciekawych historii ze swojego życia, dzięki czemu jest ona chyba jeszcze bardziej interesująca, niż typowo poradnik. Bardzo inspirująca pozycja ;)

Łatwa, lekka i przyjemna. Dla mnie dziwna była czcionka i marginesy ale i tak czytało się szybko. Pękła w dwa wieczory - rzadko się to zdarza. Ciekawa historia. Zdecydowanie inspirująca i zachęcająca do działania.
Życzę wszystkiego najlepszego autorowi.

Życzę wszystkiego najlepszego autorowi.

Skończyłem właśnie czytać książkę. Zajęło mi to około 10 dni. Czytałem po dwie/trzy godziny dziennie. Czyta się stosunkowo szybko, gdyż napisana jest „językiem mówionym”.

Gratulacje jej napisania i odzielenia się doświadczeniem. Z pewnością jest ona inspiracja dla wielu ludzi. W tym także dla mnie. Zaciekawiła mnie. Daje do myślenia. I motywuje do działania.

Dobrze czyta się o sukcesie człowieka. Tym bardziej wiedząc, gdzie był jeszcze 5, czy 7 lat temu.

Dobrze czyta...

Powiedzieć dobra to jak nic nie powiedzieć. To co z niej zabrałem to już nie oddam:):)
Czytając książkę wszystko nagle stało się proste. Rozjaśniło mi w głowie. Dziękuję autorowi za tą pozycję. Zakup książki okazał się fenomenalną inwestycją w siebie. Doceniam przekaz. Doceniam to, że Tomek podzielił się wiedzą i doświadczeniami gromadzonymi przez lata.
Książka jest dojrzała i dobrze się ja czyta. Moją szczególną uwagę zwróciły cytaty - choć sam podkreślałem jeszcze inne istotne dla mnie frazy. Spodobały mi się również ponadprzeciętne grafiki.
Będę wracał do tego tytułu oraz go polecał.
Na szczególną uwagę zasługują rozdziały „biznesowo - rozwojowe” choć pewnie nie było by ich gdyby nie ogół historii...
Dobra, wciągająca lektura momentami zabawna ale na pewno dająca do myślenia i skłaniająca do refleksji nad własnym życiem.
Spis złotych myśli czy książek które odmieniły życie autora zebrany w jednym miejscu to kapitalny pomysł.
Ta książka zmieni nie jedno życie na lepsze! Świetna publikacja.

Książka jest...

Bardzo interesująca i wciągająca książka już od pierwszych stron. Powinna być lekturą obowiązkową dla każdego kto znajduje się na zakręcie i myśli, że to koniec. Z każdego rozdziału wynosi się prawdę , a jednocześnie drogowskaz jak postępować. Nagle wszystko nabiera zupełnienie innego i jasnego sensu. Już w trakcie czytania czuję się taką wewnętrzną siłę, która daje poweru. Wniosek na końcu jest taki, że nie ważne jak bardzo jest źle zawsze może być lepiej jeśli tylko będziesz zdeterminowany do zmian.

Książka bardzo inspirująca, pokazująca prawdziwą historię, nie będąca radami typowego coach, a dająca rady życiowe, poparte doświadczeniem autora. Mi książka dała do myślenia i zmotywowała do działania i dążenia do swoich celów :)

Książka inspirująca i motywująca do działania. Wskazówki w niej zawarte można przenieść na polskie realia i to jest super! Polecam!

Polski fastlane milionera połączony z mocnymi przygodami w gastronomii i tworzeniem swojej firmy po godzinach - tak mogę określić moje wrażenie po lekturze. Czegoś takiego jeszcze nie czytałam :) polecam

Dodaj cytat z książki Od kelnera do milionera