Od kelnera do milionera

Tomasz Micherda Wydawnictwo: Tomasz Micherda poradniki
Tomasz Micherda
biznes własna firma poradnik rozwój osobisty motywacja psychologia praca zmiana życia
poradniki
2020-09-01

Powiedzieć dobra to jak nic nie powiedzieć. To co z niej zabrałem to już nie oddam:):)
Czytając książkę wszystko nagle stało się proste. Rozjaśniło mi w głowie. Dziękuję autorowi za tą pozycję. Zakup książki okazał się fenomenalną inwestycją w siebie. Doceniam przekaz. Doceniam to, że Tomek podzielił się wiedzą i doświadczeniami gromadzonymi przez lata.
Książka jest...

Bardzo interesująca i wciągająca książka już od pierwszych stron. Powinna być lekturą obowiązkową dla każdego kto znajduje się na zakręcie i myśli, że to koniec. Z każdego rozdziału wynosi się prawdę , a jednocześnie drogowskaz jak postępować. Nagle wszystko nabiera zupełnienie innego i jasnego sensu. Już w trakcie czytania czuję się taką wewnętrzną siłę, która daje poweru....

Książka bardzo inspirująca, pokazująca prawdziwą historię, nie będąca radami typowego coach, a dająca rady życiowe, poparte doświadczeniem autora. Mi książka dała do myślenia i zmotywowała do działania i dążenia do swoich celów :)

Książka inspirująca i motywująca do działania. Wskazówki w niej zawarte można przenieść na polskie realia i to jest super! Polecam!

Polski fastlane milionera połączony z mocnymi przygodami w gastronomii i tworzeniem swojej firmy po godzinach - tak mogę określić moje wrażenie po lekturze. Czegoś takiego jeszcze nie czytałam :) polecam

Książka, która powinna być przepisywana osobom, które boją się działać... Jest w niej sporo praktycznej wiedzy, ale jest to książka, która daje kopa swoją szczerością. Najbardziej podobała mi się pierwsza połowa pokazująca przemianę autora i kolorowe życie w krakowie. Potem jest już bardziej biznesowo, ale to w sumie też plus.

Zdecydowanie powiew świeżości na rynku książek "biznesowo-rozwojowych". Autor podszedł do tematu w nietypowy sposób i stworzył dzięki temu bardzo wciągającą książkę (świetne i prawdziwe historie), która jednocześnie genialnie motywuje do podejmowania w życiu działania zarówno w biznesie jak i w życiu osobistym. Bardzo polecam a jakość samej książki rewelacja (ponad 400...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Od kelnera do milionera