Opowieść z oddziału zamkniętego

Okładka książki Opowieść z oddziału zamkniętego Katarzyna Lisowska
Okładka książki Opowieść z oddziału zamkniętego
Katarzyna Lisowska Wydawnictwo: Ridero literatura piękna
49 str. 49 min.
Ridero
2019-01-01
2019-01-01
49 min.

Przegadany, egzaltowany styl, historie ni to spisywane słowo w słowo z dyktafonu, ni to klecone przez autorkę. Te same zdania i wydarzenia mielone w kółko i pakowane łopatą do głowy czytelnika. Porażka

Od autorki: Dziękuję za komentarz. Książka to szkic problemów. Chciałam jej taką. Czasami słyszy się od różnych wydawców, by nie komentować fabuły, tylko ją pisać, dla oceny czytelnika. Wizji jest wiele. Mamy swój pomysł i go wcielamy w życie. W danej tematyce książkę obszerną z komentarzami mam na wydaniu, co zapewne zrekompensuje ciekawość.

Wiele ciekawych przypadków, szkoda że w znacznej większości są jedynie wspomniane bez jakiegokolwiek komentarza i zagłębienia się w dany problem. Z pewnością uatrakcyjniłoby to książkę, a niektórym może nawet pomogło.

• Zeta
  • E-Book

Dodaj cytat z książki Opowieść z oddziału zamkniętego