13 Nawyków Ludzi Sukcesu – Tom I – Zacznij każdy swój dzień z gotowym planem

Okładka książki 13 Nawyków Ludzi Sukcesu – Tom I – Zacznij każdy swój dzień z gotowym planem Fryderyk Karzełek
Fryderyk Karzełek Wydawnictwo: Heksagon Sp. z o.o. poradniki
poradniki
Heksagon Sp. z o.o.
2020-01-01
2020-01-01

Ta książka nauczy Cię nadawania ważności sprawom priorytetowym, albowiem "rzeczy które znaczą najwięcej, nie mogą być nigdy na łasce tych, które liczą się najmniej" - Johann Wolfgang Von Goethe.

#261 - Trzynaście nawyków ludzi sukcesu – Tom I – Zacznij każdy swój dzień z gotowym planem - Fryderyk Karzełek - Heksagon - Twój rozwój osobisty

#14/52/2020

Nawyk 1 - Zaczynaj każdy swój dzień z gotowym planem:
"Jeżeli masz dzisiaj problem z realizowaniem swoich postanowień i odnoszeniem sukcesów, prawdopodobnie dzieje się tak, dlatego, że podejmowane przez Ciebie działania nie są poparte żadnym planem lub planujesz w sposób niewłaściwy."

Książka składa się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. Rzeczy ważne zostały dodatkowo wyróżnione kolorem czerwonym.

Czyta się ją przyjemnie, a zabawna grafika dodatkowo ją urozmaica.

Jest to gorąca nowość, swoją premierę miała w czasie #Inspiriada - 22.02.2020.

Więcej informacji o tej książce, znajdziecie tutaj:

#14/52/2020

Nawyk 1 - Zaczynaj każdy swój dzień z gotowym planem:

Idealny wstęp do rozwoju - bo od czegoś trzeba zacząć - najlepiej od planu :) i to gotwego. Jedna z pierwszych książek , które przeczytałam na początku roku 2020

• 01 Do kupienia
  • Przeczytane w 2023
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Zrobić Notatki
  • Psychologia, poradniki, reportaże itd.
  • Edukacyjne