Metoda tęczówki

poradniki
OGNIGO Jacek Kłosiński
2019-12-01
2019-12-01
planowanie organizacja produktywność zarządzenie czasem cele

Jedna z lepszych książek na temat planowania i organizacji swojego czasu. Autor przedstawia w przejrzysty sposób metody, które mogą nam pomóc radzić sobie z natłokiem zadań.
Dodatkowo trzeba przyznać, że książka została bardzo ładnie wydana i jest dobrej jakości.

Oczekiwałem czegoś więcej. Sam, do końca, nie wiem czego więc moja opinia jest trochę... niekompletna? Książka bardzo ładnie wydana, szybko i przyjemnie się czyta. Stanowi zbiór wielu technik zarządzania sobą w czasie, celami, zmianą, ryzykiem. Bardzo oryginalne podejście do czytelnika. Bez dmuchania balonika, wpychania na siłę w sztywne ramy, plany i koncepcje. Wszystko nastawione na nas - czytelników, co bardzo mi się podoba. Na tacy podane testy osobowości. a wisienką na torcie jest rozbudowana bibliografia. Ciekawe komentarze praktyków. Myślę, że to jedna z niewielu książek w tej kategorii, która rzeczywiście wnosi coś do naszego życia i pracy. Należy pokreślić, że to lektura nie tylko dla osób pracujących, freelancerów, czy właścicieli firm! Wiele wskazówek można zastosować, z powodzeniem, w normalnym życiu. Wartościowa książka i dla każdego.

Ta książka ma w sobie wszystko to, czego każdy szuka. Skorzystam w pracy na pewno. Na plus bibliografia, dobra robota autora.

Bardzo dobra książka - toolbox z którego można czerpać i wybierać narzędzia i metody do zarządzania czasem i sobą w czasie. Polecam

Książka odsyła do różnych testów, to dobrze, bo samemu ciężko się odnaleźć w konkretnym typie np. produktywności. Polecam.

Pięknie wydana i dobrze napisana. Dużo przydatnych informacji, które można zastosować w praktyce. Inspirująca!

Autor kompleksowo podchodzi do tematu produktywności/realizacji celów.

Pozycja, która może zachęcić do dalszej lektury i własnych poszukiwań. A najpewniej po przeczytaniu jej samej będzie można do niej wracać już po konkretne techniki czy metody.

Poza tym książka jest bardzo ładnie wydana - przyjemnie się ją czytało.

Autor kompleksowo podchodzi do tematu produktywności/realizacji celów.

Poza tym książka jest bardzo ładnie wydana - przyjemnie się ją czytało.

Uważam, że jest to wartościowa książką.
Dodatkowo, forma przedstawienia treści jest bardzo przyjemna w odbiorze :)

Uważam, że jest to wartościowa książką.
Dodatkowo, forma przedstawienia treści jest bardzo przyjemna w odbiorze :)

Niesamowicie wartościowa książka z innowacyjnym podejściem do strategii organizacji siebie w czasie. Autor nie wpędza nas w z góry narzucony model pracy, a wspólnie opracowujemy swój własny! - Książka do polecenia :)

Polecam książkę wszystkim, którzy interesują się produktywnością i efektywnością. Napisana zrozumiale i prosto.

• Do kupienia
  • Poradniki
  • Rozwój
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Metoda tęczówki