Okładka książki Bardzo dziwne opowieści

dla dzieci, baśnie, opowieści
typ
papier
espeja
7,29 (34 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Zbór ciekawych historii dla dzieci z pięknymi ilustracjami J. M. Szancera. Tom zawiera poezję i prozę.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
iwona | 2013-01-07

Cudowny zbiór prozy i poezji dla dzieci. Magiczny świat. W dzieciństwie czytałam razem z siostrą, a obecnie czytam córeczce.

Lubie do niej wracać. Jak dla dzieci mało ilustracji, jednakże opowieści miło słuchac do posuszki :) Polecam

| 2013-10-08

Wspaniała ksiązka rozbudzająca wyobraźnię. A rysunki Jana Marcina Szancera- arcydzieła!

Skinner | 2014-04-23

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku