Bardzo dziwne opowieści

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie
83-222-0052-8
dla dzieci, baśnie, opowieści
espeja

Zbór ciekawych historii dla dzieci z pięknymi ilustracjami J. M. Szancera. Tom zawiera poezję i prozę.

Meowth | 2016-01-05

Księga przepięknych bajek i baśni, pisanych zarówno wierszem, jak i prozą, z magicznymi - jak dla mnie - ilustracjami J.M. Szancera. Z dzieciństwa pamiętam, jak wiele wzruszeń i oczarowania przynosiła mi zawsze ta książka. Myślę, że maluchy mogą z nią mieć trochę problem, bo pisana jest bogatym językiem, nie ma tu uproszczeń, żadnego pieszczenia się z czytelnikiem, ale za odrobinę wysiłku przy smakowaniu tej prozy, opowieści Szelburg-Zarembiny odwdzięczają się otwarciem bram do świata baśni naprawdę pełnych czarów i piękna.

iwona | 2013-01-07

Cudowny zbiór prozy i poezji dla dzieci. Magiczny świat. W dzieciństwie czytałam razem z siostrą, a obecnie czytam córeczce.

Lubie do niej wracać. Jak dla dzieci mało ilustracji, jednakże opowieści miło słuchac do posuszki :) Polecam

| 2013-10-08

Wspaniała ksiązka rozbudzająca wyobraźnię. A rysunki Jana Marcina Szancera- arcydzieła!

Matys | 2016-08-06
Dorota Szewczyk | 2016-07-31