Ryker

Okładka książki Ryker Megan O'Brien
Okładka książki Ryker
Megan O'Brien Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Ride (tom 4) literatura obyczajowa, romans
The Ride (tom 4)
Kindle Edition
2015-12-01
2015-12-01

Kolejna część serii, w której poznajemy bliżej Rykera i Piper. Piper wraca do rodzinnego miasta po tym jak kilka lat wcześniej wyjechała zostawiając swojego ukochanego Rykera. Teraz zamierza zająć się swoim ojcem i prowadzeniem sklepu. Po powrocie nie wszystko układa się tak jak trzeba. Ryker nie potrafi jej przebaczyć porzucenia go.
W tej części były miłe momenty, ale też wkurzała mnie desperacja Piper i to jej wyznawanie uczuć Rykerowi. Facet potrzebował czasu.

W tej części były miłe momenty, ale też...

2064

Piper Owens opuściła dom w Hawthorne w Nevadzie, aby dać miłości swojego życia Rykerowi Black'owi szansę znalezienia własnej drogi. Odkąd pamiętała, zawsze byli to Piper i Ryker, ale kiedy wraca do domu, on nie jest dla niej przyjazny. Piper żałuje popełnionego w przeszłości błędu i chce znaleźć nową normalność, ale aby to zrobić, Ryker będzie musiał jej wybaczyć. Czy to zrobi?
Jest to historia miłosna drugiej szansy. Jego duma i przeszłość wciąż powstrzymują go od wkroczenia w przyszłość. Pozwalał swojej dumie kontrolować swoje działania, zamiast walczyć o to, co było jego. Nieraz miałam ochotę Ryker'a kilka razy kopnąć, ponieważ jest tak zły na Piper, a kiedy dojdziesz do sedna jego rozumowania, rozumiesz dlaczego taki był. Ryker zawsze był dla mnie tajemnicą do rozszyfrowania w poprzednich książkach, więc zakończenie jego historii było fantastyczne. Niesamowita lektura. Teraz kolej na Cal'a i Jill.

• MC Klub

Dodaj cytat z książki Ryker