Dyskusje o książce Czarodzieje mogą wszystko. Traktat o świecie czarów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej.  Szukam książki z gatunku romans, której tytułu nie pamiętam, ale pamiętam kilka szczegółów z jej początku. Dosyć słabo pamiętam scenę w klubie - mężczyzna patrzy na kobietę (chyba z jakiegoś balkonu) i jest nią zafascynowany, jednak nagle spostrzega, że jego towarzysz/kolega/pracownik? zaczyna ją podrywać, co skutkuje tym, że kobieta uderza go w twarz. Później kobieta...
15 godz. temu
Wymienię/sprzedam (GRUDZIEN 2016)
 Mila księżycowego światła  Sieć rozkwitającego kwiatu
19717
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19316
Wymienię/sprzedam (sierpień 2016)
Sprzedam tanio. Jest możliwość wystawienia na allegro.  Jej wszystkie życia  Zmierzch  Bransoletka  Trzymaj tempo!  Do trzech razy sztuka  Najlepsze nieprzyjaciółki  Niewinne kłamstwa
wymienię/sprzedam (grudzień 2014)
| | | | | | | | | | | | każda po 10zł lub kilka razem to wtedy cena do uzgodnienia :) zainteresowanych proszę o wiadomość lub maila: poplawska.mail@gmail.com
9 lata temu