Bent, Not Broken

Zapowiadało się ciekawie, jednak lubię mieć w książkach więcej fabuły i zdecydowanie mniej seksu.

Na półkach: , , , , , , ,

Reese „Joker” przed pięcioma laty opuścił swoją rodzinę i stał się członkiem nowej. Teraz jest bezwzględnym zabójcą i V-ce MC Soldiers of Wrath. Klub jest dla niego najważniejszy ale jeszcze ważniejsza jest przybrana siostra Amy, którą pozostawił ze swym ojcem w domu rodzinnym. Pragnął jej od zawsze ale wiedział, że nie może jej mieć. Dziewczyna natomiast od zawsze kochała Reese’a ale nie mogła mu dać tego, czego pragnął, „wierzyła, że jest złamaną kobietą niezdolną do miłości i bycia kochaną.”. Teraz Joker wraca do jej życia i chce ją uczynić swoją. Czy uda mu się naprawić złamaną duszę? Czy Amy pokona lęki i odda się cała dominującemu bikerowi?

To właśnie opis tej części, zachęcił mnie do sięgnięcia po tę serię. Spodziewałam się jednak więcej dominacji po Jokerze, szczególnie po pierwszych scenach tej historii. Niemniej uważam ją za bardzo ciekawą i na pewno sięgnę po kolejne, szczególnie, że autorka bardzo fajnie wplata bohaterów kolejnych części i już wprowadza czytelnika do przyszłych historii.

O jezu.. porażka. Myślałam, że moze poprostu pierwsza część była słaba, a to chyba cały cykl. Ja odpadam. Nie polecam.

Kolejna część o członkach klubu motocyklowego The Soldiers of Wrath.
Tym razem na tapetę trafił Joker - wiceprezydent klubu. To silny, dominujący facet, który pokazuje, że chroni to co kocha.
Amy - przybrana "siostra" Jokera została w przeszłości skrzywdzona i teraz uważa, że nie zasługuje na miłość. Strach nie pozwala jej iść na przód. Wie jednak, że Reese nigdy jej nie skrzywdzi.
Jak dla mnie, po takiej traumie Amy szybko zaczęła poważny związek i bardzo sie otworzyła, ale przy takiej sytuacji to całkiem mozliwe. :)
Bardzo mi się podobało i pędzę do historii Steela i Eloise :)

Polecam :)

Kolejna część o członkach klubu motocyklowego The Soldiers of Wrath.

2056

Obydwoje byli złamani ,ale ich miłość uzdrowiła ich ,a Joker i Amy musieli tylko poczekać na ten moment w swoim życiu by w końcu mogli być razem i stworzyli cudowny pełen miłości związek i stworzyli nowe życie. Każdy potrzebuje miłości.

• MC Klub
  • Motocykliści
  • Cykl: The Soldiers of Wrath MC (d)

Dodaj cytat z książki Bent, Not Broken