Nieznośny milioner

Okładka książki Nieznośny milioner Nana Bekher
Okładka książki Nieznośny milioner
Nana Bekher Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-01-17
2020-01-17
erotyk miłość romans

Dla mnie ta książka była nijaka. Sposób opisywania był jak dla ułomnych umysłowo. Wiele rzeczy jest tam bez logicznego wytłumaczenia. Bez emocji i chemii. Strata czasu

2049

Książka „Nieznośny milioner” Nany Bekher zabiera nas do świata Aleksandra Powell’a i Amber Lou.
Bohaterowie spotykają się w Hawanie na Kubie. Dziewczyna dwa lata odkładała na wakacje marzeń, na które przyjechała z przyjaciółką. Ich znajomość zaczyna się od kłamstwa mężczyzny, który zataja przed nią fakt, że jest bogatym przedsiębiorcą, a nie pracownikiem stacji benzynowej. Dwa tygodnie to istna bajka, która pryska nagle. Aleksander nie poddaje się łatwo i walczy o swoją ukochaną.
Czy rodzina mężczyzny zaakceptuje jego wybrankę?
Czy można ufać Williamowi?
Czy Aleksander zaufa Amber?
Czy możliwy jest szczęśliwy koniec?
Czy dziewczyna będzie mogła spełnić swoje marzenia o fotografii?
Książka pozytywna, lekka, z niewielkimi zawirowaniami, bohaterowie świetnie wykreowani. Idealny wybór na wakacyjne miesiące.

Ta książka była straszna. Infantylna, nijaka, płytka. Dialogi sztuczne, pisane chyba na siłę, żaden wątek nie był rozwinięty, coś tam rzucone mimochodem, potem przeskok dalej. Dziwne zachowania bohaterów, niektóre dziecinnie, inni nagle zmieniaj się o sto osiemdziesiąt stopni. Zupełnie nie rozumiem tej pozycji. Chemii pomiędzy głównymi bohaterami też nie było.

Amber z najlepszą przyjaciółką Caro wyjeżdżają na upragnione wakacje w słonecznej Hawanie (Kuba). Podczas zwiedzania spotykają Aleksandra i Jaspera , którzy także są na wakacjach i proponują dziewczyną wspólne wyjście wieczorem do klubu. Aleks nie może zapomnieć pięknych niebieskich oczu Amber, dlatego bardzo często spotyka się z nią. Po kilku spotkaniach okazuje się że mieszkają nie daleka siebie. Pod koniec pobyty na wakacjach Amber dowiaduje się, że Aleks ją oszukał ,dochodzi do kłótni między nimi i dziewczyna szybko opuszcza wyspę. Mężczyzna wciąż o niej myśli i stara się o jej względy. Amber wybacza Aleksowi , gdyż jej też nie jest obojętny i budują wspólny związek .
Czy miłość przezwycięży intrygi?
Jak potoczą się losy Amber i Aleksa?
Czy pieniądze są najważniejsze?
Poznamy też osoby z którymi główni bohaterzy ,byli związani w przeszłości. Najlepszy przyjaciel okazuje się wrogiem. Koniecznie przeczytajcie tę książkę,a wszystkie tajemnice się wyjaśnią.
Polecam

Nie rozumiem skąd takie wysokie noty. Zamysł na książkę zgoda całkiem fajny, ale wykonanie pod wszelką krytyka. Zachowanie dorosłych ludzi opisane jakby mieli po 15 lat . Wgl miałam wrażenie ,że cała książka jest napisana przez 15stke

"Nieznośny milioner" Nany Bekher moim zdaniem bardzo dobry romans.

Amber Lou wraz z przyjaciółką Caroline wyruszają na wakację do Hawanny. Już pierwszego dnia, przypadek sprawia, że Amber poznaje bardzo przystojnego Aleksandra, który okłamuje ją, że pracuje na stacji paliw. W rzeczywistości jest bogatym biznesmenem, który uważa, że wszystko można kupić za pieniądze. Oboje bardzo zbliżają się do siebie i między nimi rodzą się głębsze uczucia.

Gdy kłamstwa Alexa wyjdą na jaw czy zmieni się coś w ich relacji ?

Ile przeszkód czeka ich by mogli być szczęśliwi ?

Mam ogromny sentyment do tej historii. Była to moja pierwsza książka przeczytana na watt i od niej mam lekkiego bzika na punkcie autografów od autorek 😅🙈.

Pióro tej autorki jest tak lekkie i przyjemne, że nie pozwala odłożyć książki na później. Ogromnym plusem tej powieści bez wątpienia jest akcja, która co chwilę ulega zmianie. Bohaterzy są szczęśliwi a tu nagle bumm... Wszystko się zmienia 😍. Autorka rzuca na bohaterów ogromne problemy i niewiadome, że ich miłość i szczęście stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

Również Nana ciekawie stworzyła głównych bohaterów. Są z dwóch różnych światów. On bogaty a ona biedna. Jest też wątek walki dwóch mężczyzn o tą samą kobietę. Ogrom intryg, tajemnic i niedomówień oraz miłość tak wielka i prawdziwa, że aż im się tego zazdrości 😍.

Gorąco i szczerze polecam ♥️

"Nieznośny milioner" Nany Bekher moim zdaniem bardzo dobry romans.

[…] Teraz jesteśmy w miejscu, gdzie nie liczą się pieniądze, pozycja społeczna czy drogie samochody. Teraz jesteśmy w miejscu, gdzie ponad tym wszystkim króluje prawdziwa miłość. Miłość, która jest w stanie pokonać przeszkody. Miłość, która pomimo tylu przeciwności, które postawiło nam życie na naszej drodze, wciąż jest w nas i wciąż rozkwita[…]

A czym dla was jest prawdziwa miłość?

Przepiękna historia o zwykłej, prostej, dobrej i pięknej dziewczynie i przystojnym, myślącym źle o prostych ludziach milionerowi. O Amber i Aleksie. O miłości, zrozumieniu i szukaniu siebie. O intrygach i o pięknym i wspaniałym końcu, gdzie wygrała prawda i przebaczenie. Spotkali się na Kubie, gdzie spędzali wakacje. Połączyła ich gorąca miłość, która trwała nawet po powrocie. Jednakże los postanowił ich rozdzielić, stawiając przed nimi wyzwanie. Wyzwanie, które…. Sami się przekonacie.

Kocham autorkę i jej pióro. Kocham jak w historiach mamy ogrom emocji, który nie jesteśmy w stanie opisać. Rollercoaster uczuć. Wzloty i upadki. Złość, strach, smutek, gorąc na policzkach i podniecenie. Wiele epitetów niekoniecznie tych dobrych cisnących się na usta i chęć ich wykrzyczenia w stronę bohaterów. Cóż przynajmniej napisałam je na papierze🤣🤣🤣🤣
Płacz i to nie bynajmniej z radości. Tylko ze smutku. Chęć zabicia autorki, bo przecież, gdy było tak pięknie, to musiała spowodować, że serce rozpadło się na milion kawałków. Kawałków, które trudno było pozbierać. Bo z pozoru prostej i zwykłej historii o tym jak bogacz zakochuje się w zwykłej dziewczynie, stała się historią o tym, że ludzie się zmieniają, że w pewnym momencie, pieniądze, luksusy przestają mieć znaczenie, gdy na horyzoncie pojawia się miłość. Miłość po sam grób i jest w stanie przetrwać wszystko. Gorzej z czytelnikiem😂😂😂😂
Taka jest właśnie ta książka. Książka, którą wiele razy będziecie chcieli rzucić w ścianę, rozpłaczecie się, a na koniec będziecie drżeć z emocji. Bo autorka sama funduje nam taką przygodę.

Za pieniądze nie kupisz miłości, zaufania, ludzi. Staną się one bezwartościowa rzeczą w twoim życiu jeśli nie będzie nic oprócz nich. Ale jeśli znajdziesz miłość, osobę, której będziesz mógł/mogła powierzyć wszystko, wtedy zdasz sobie sprawę, że można żyć bez pieniędzy i luksusu, jeśli jest prawdziwa miłość. Miłość ponad problemy, mur i inne sprawy. Pamiętajcie o tym.

A czym dla was jest...

Amber z przyjaciółką są na wakacjach na Kubie. Dziewczyny ciężko pracowały by móc sobie pozwolić na wyjazd. Na miejscu poznają dwóch chłopaków (Alexa i Jasona) którzy tak jak one są na wakacjach. Pomiędzy Alexem i Amber aż iskrzy. Chłopak nie przyznaje się do bycia milionerem bo twierdzi że każda dziewczyna leci tylko na Jego pieniądze.
Kiedy już kłamstwo wychodzi na jaw zaczynają się kolejne problemy. Mama Alexa nie akceptuje wyboru syna. Zaś Amber ma stalkera.

Jak się rozwinie znajomość?
Czy będą razem?
Czy faktycznie Alex jest tak nieznośny?

Książka przyjemna. Mimo swojej objętości czyta się szybko. Przez historię aż się płynie.

Kiedy już kłamstwo wychodzi na jaw...

Akcja była tak szybka, mam wrażenie że te dialogi tez jakieś takie szybkie i pisane przez dzieci w podstawówce.
Milioner, który myśli, że kazda dziewczyna leci na kase i w końcu jedna się w nim zakochuje, która tej kasy nie zauważa i cieszy się, że nie mówi na jego auto: WOW CO ZA Fura? A co w tym złego? Ja sama bym powiedziała: ale auto. Dasz się przejechac? I to oznacza, że jestem płytka?
Tandetna książka.

Lubię książki Nany , zdecydowalam się na nią w ciemno . Nie sposób było się oderwać Książka mimo szybko rozwiniętego początku, miałam mieszane uczucie taką bajkowa bajka ale mimo wszystko czytałam z zaciekawieniem co będzie dalej ... spodobała mi się całą Książka, miłość ta prawdziwa na całe życie tu w tej książkę pokazuje że wybacza wiele że walczyć Warto do końca bo to my piszemy nasza przyszłość

• Erotyk