Zaopiekuj się mną

Camilla En Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2019-11-20
2019-11-20
nastolatka wypadek śmierć sierota depresja siostry wakacje nieznajomy seks erotyka uczucia miłość układ opieka wspomnienia

Pamietam jak pierwszy raz sięgnęłam po tą książkę. Od pierwszych słów wiedziałam, ze pióro autorki jest w moim guście. Wiem ze to debiutancka lektura tej autorki, ale chyba to najbardziej mnie urzekło - na pozór proste bezpośrednie pióro, pokazujące młodzieńcze lata bohaterki, kończąc na pełnej emocji lekturze. Według mnie powstałby wspaniały film na podstwie tej książki !!!❤️❤️❤️

Dla mnie strata czasu. Nijaka, bez żadnych emocji. Miała wrażenie, ze to jest zlepek kilku wcześniejszych książkowych historii.

Kupiłam ta książka że względu na wysoką note I nie wiem skąd się wzięła taka ocena. Dla mnie strata czasu, napisana kiepsko a sceny erotyczne jeszcze gorsze. Główna bohaterka zachowywała się jak kotka w rui. Ja osobiście nie polecam :(

Rewelacyjna pozycja! Polecam

Rewelacyjna pozycja! Polecam

⭐ Książka, jest napisana przez wspaniała kobietę @camilla.en.official czytając "Zaopiekuj sie mną" wiele razy zamykałam książkę i patrzyłam na zdjęcie Camilli bo jest bardzo fajna ciepłą osobą i dokładnie tak czytając historię Lauren wyobrażałam sobie Camille 😉
⭐ Moje odczucia. Podobała mi się bardzo fabuła książki. Pokochałam Lauren i chciała bym mieć taką przyjaciółkę koło siebie. Do tańca i do różańca. Zazdrościilam jej trochę relacji z siostrą której ja nigdy nie miałam dla tego też tak dobrze czytało mi się tą książkę. Odniosłam wrażenie że Lauren po tragicznym wypadku zagubiła się trochę w sobie. Jednak dała radę unieść ten ciężar ciążący na jej barkach i przede wszystkim musiała zmagać się z poczuciem winy który ja jak również bliscy Lauren tak na prawdę uważaliśmy że to był wypadek.
Wyczułam się bardzo w tą książkę. Bardzo mi się podobała.
⭐ Najbardziej denerwował mnie oczywiście William miałam ochotę wyciągać go z książki i kopnąć w tyłek że został by mu tam but! Był bardzo wkurzający! Od początku krzyczałam w myślach Lauren! To nie jest facet dla Ciebie....
⭐Bardzo podobały mi się sny Lauren których wam nie mogę zdradzić ale bardzo mnie wzruszały.
⭐ Nie była bym sobą gdybym nie napsiala że mam malutkie ale aczkolwiek czekam na zakończenie wow którego mi gdzieś zabrało 😔 . Jeśli lubicie dużo seksu w książkach oraz pikantnych szczegółów okej. Jednak ja czasami czułam lekki niesmak związany z erotycznymi podbojami Lauren....
⭐ Fabuła książki bardzo mi się podoba jest napisana lekkim piórem, które ja bardzo lubię. Rozdziały dość długie z perspektywy Lauren, jednak z perspektywy mężczyzn trochę za mało, chciałam więcej 😁

⭐ Książkę oceniam na mocne 7/10

No właśnie.przed chwilą napisałam że można sugerować się okładką ale teraz zmieniłam zdanie.
Trochę nudna.

Trochę nudna.

Piękna, wzruszająca historia! Dla mnie bomba!

Piękna, wzruszająca historia! Dla mnie bomba!

Nie wiem skąd takie wysokie oceny, zdecydowanie nie jest to lekka i romantyczna opowieść. To było bardzo niezbyt ciekawe i niesamowicie irytujące.

Debiut autorki, kurde ... historia, życie Lauren nie należało do łatwych, strata rodziców, depresja, można sporo wymieniać... ale miłość to jest to, Wiliam i Simon 2 mężczyzn i ona.... co z tego wyniknie, sporo kłopotów milosnych, rozterki to na pewno. Ale podróż udana bardzo się cieszę, ze sięgnęłam po tą pozycję.... polecam z całego serducha... warto kochać i walczyć do samego końca ❤ zaopiekuj się mną, niebezpieczny układ ...? Czy dobrze się skończy....

Recenzja 8/10. Tytuł: Zaopiekuj się mną. Autorka: Camilla En. Wydawnictwo: WasPos. Najpierw chciałam podziękować autorce Camilli En za napisanie tak dobrej książki! Historia opowiada o losach zbuntowanej i zepsutej nastolatki, mająca wieczna wojnę z rodzicami. Dziewczyna w szkole była wręcz wykorzystywana seksualnie przez kolegów. Chodziła na różne imprezy zakrapiane alkoholem, na których dochodziło do sytuacji psujących jej reputacje. Pewnej nocy Lauren ulega wypadkowi, gdzie giną jej rodzice. Nastolatka popada w depresje. Pomaga jej w tym jej siostra. Po paru latach Lauren zakochuje się i od tej pory zaczynaja jej sie trzymające w napięciu życiowe perypetie. W jej życiu pojawiają sie dwaj mężczyźni. Którego wybra- zdradzi koniec książki. Do tego akcja dzieje sie w pięknych rejonach USA. Bardzo polecam! Dziekuje wydawnictwu WasPos za możliwość recenzji!

Dodaj cytat z książki Zaopiekuj się mną