Zaufasz mi

Okładka książki Zaufasz mi Diana Brzezińska
Okładka książki Zaufasz mi
Diana Brzezińska Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 2)
Otwarte
2020-01-15
2020-01-15
literatura polska kryminał romans śledztwo śmierć samobójstwo tajemnica profiler policja

Rzadko się zdarza by drugi tom był napisany na takim poziomie jak tom pierwszy. Najczęściej jest tak, że kiedy jedynka jest sztosem to już druga część jest słabiutka, jednak tutaj...
"Nie ma lipy".
"Zaufasz mi" trzyma poziom. Książka jest gruba, jednak jest tak dobrze napisana, że tego nie odczuwa się. Akcja cały czas trwa.
Tu nasi bohaterowie wraz z zespołem śledczym muszą rozwiązać zagadkę tajemniczych samobójstw. Czy to czysty przypadek, że nagle w krótkich odstępach czasu życie odbierają sobie nie mające nic wspólnego ze sobą osoby, czy może ktoś lub coś ich pchnęło do podjęcia tej decyzji?

Ada i Krystian mają nie lada wyzwanie zwłaszcza, że Czarnecka przechodzi ciężki okres po tym co ją spotkało w pierwszej części, natomiast Wilk cały czas przy niej jest i wspiera ją w tym trudnym momencie.

Ja polecam.
Nie idzie się nudzić, a końcówka... 🤯

"Nie ma lipy".
Tu nasi bohaterowie wraz z zespołem śledczym...

Bardzo wciągająca i proszę o wiecej. Sprawa samobójstw w mieście pociąga za sobą ofiary wśród bohaterów.Rozwiklać sprawę i samemu nie popaść w obłęd i nie skończyć jak ofiary sprawy.

Po przeczytaniu tej książki już nigdy nie zaufam żadnemu terapeucie, psychologowi. Lepiej nie szukać u nich pomocy.

Podobnie jak poprzednia część i ta przeczytana w ciągu kilku wieczorów. Wciągająca akcja, że trudno się oderwać. Polecam.

Szczecinem wstrząsa fala samobójstw. Sprawą zajmują się bracia Wilk oraz Ada. Kobieta po traumatycznych przeżyciach rozpoczyna terapię, która ma pomóc jej uporać się z trudnymi doświadczeniami.
Krystian już wiem, że Ada jest dla niego bardzo ważna.
Czy ich relację w końcu się ułożą ?
Czy policja złapie winnego?
Nie czytałam pierwszego tomu, bo nie było go w bibliotece i muszę to koniecznie nadrobić. Książkę pomimo objętości czyta się bardzo szybko. Autorka serwuje nam pełną gamę emocji, które towarzyszą czytelnikowi do samego końca.
Bez zwłoki więc sięgam po kolejne tomy.

Krystian już wiem, że Ada jest dla niego bardzo ważna.
Czy ich relację w końcu się ułożą ?
Czy policja złapie winnego?
Nie czytałam pierwszego tomu, bo nie było go w bibliotece i...

“Zaufasz mi” jest kontynuacją kryminalnego thrillera “Będziesz moja”. Mistrzowsko zaplanowane i przedstawione intrygi, które wplątują czytelnika w sieć drobnych poszlak, wśród których prawdziwe tropy mieszają się ze ślepymi zaułkami. Czytając historie stworzone przez Dianę Brzezińską, można poczuć się aktywnym uczestnikiem wydarzeń – niezwykle realistyczne opisy i zachowania postaci zacierają granicę między fikcją a rzeczywistością.

Kolejna pozycja Autorki, która wbiła mnie w fotel, po prawdzie nie na długo... :) bo książkę czyta się jednym tchem!
Dalsze losy Ady i Krystiana, pracowników KWP w Szczecinie, nie zwalniają tempa....
Idę czytać III część!!!

Idę czytać III część!!!

Kolejna sprawa do rozwiązania. Ada i Krystian zajmują się samobójstwami. Czy to były na pewno samobójstwa? Ada zaczyna terapię po traumatycznych przeżyciach. Jednak zaczyna dziać się z nią coś dziwnego. Tym razem duet również nie zawiódł, sprawy rozwiązują jak zwykle w swoim stylu.Książkę czyta się w zawrotnym tempie.

Czesc druga rownie dobra jak czesc pierwsza. Nie jestem specjalistka w kryminalach, ale ksiazki pani Diany czyta sie rewelacyjnie. Polecam zdecydowanie !

Byłam bardzo zaciekawiona (niezbyt pasuje to określenie, ale inne słowo na chwilę obecną mi nie przychodzi),jak pobyt z chorym psychicznie mężczyzną-mordercą wpłynie na Adriannę Czarnecką. To silna kobieta, ale wyzbyć się własnej tożsamości, aby przeżyć? To istne szaleństwo, dlatego nie zdziwiłam się, kiedy potrzebowała odciąć się od wszystkiego i wszystkich. Chociaż... rozłąką zarówno jej i Krystianowi nie wpłynęła na nich zbyt pozytywnie. Widząc ich reakcje na brakk drugiej osoby, myślałam, że zrozumieli, jak ważnymi osobami są w swoim życiu, ale... przekonania/błędne myślenie/strach przed uczuciem, zaufaniem, zranieniem potrafi niesamowicie namieszać w życiu.