Zaufasz mi

Diana Brzezińska Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Otwarte
literatura polska kryminał romans
Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska kryminał romans

Zdania na temat książki wyraźnie podzielone. Ja będę po stronie zadowolonych. Jak napisałam pierwsza część zaciekawiła mnie gdzieś około 40 strony, później było już ok.
Zaufasz mi to kontynuacja i powiem że udana. No może trochę więcej w niej romantyzmu ale poza tym czyta się świetnie
Na pewno sięgnę po trzecią część

"Zaufasz mi" to druga część debiutanckiej serii Diany Brzezińskiej. Przyznam, że podobała mi się odrobinę bardziej niż pierwszy tom. Dawno nie wciągnęła mnie tak fabuła żadnej powieści. Akcja prowadzona jest w sposób bardzo dynamiczny. Jest wiele wątków i postaci, co wymaga wyjątkowej koncentracji. Język pisania bardzo przystępny.
Ciężko ocenić mi ją jako typowy kryminał,...

Kolejna część słabsza niestety niż 1 tom. Ciekawie napisane zebrania grupy śledczych, ale już o kawie nie mogłam czytać. Mam wrażenie że policja siedzi tylko w aktach spraw i popija kawę i jeszcze przesłuchuje świadków. Wątek samobójstw trochę wymknął się spod kontroli , nie da się aż tak używać perswazji. Czytam oczywiście już 3 tom, wiadomo że tylko dla historii Ady i...

,,Kiedy spoglądasz w otchlań,ona również patrzy na ciebie"

Psycholog-Ada Czarnecka była pewną siebie
kobietą, wyznaczała sobie cele i konsekwentnie do nich dążyła. Pracę traktowała jak hobby albo zło konieczne, brakowalo jej doświadczenia i zaangażowania,jednak na pewno nie wiedzy i talentu. Trudno było również ją złamać. Była odporna na wszelkie formy manipulacji.Nie...

Nie dałam rady doczytać do końca.... Pierwszą część też miałam rzucić w kąt, ale jakoś się rozkręciła. Niestety ta część.... Nie wytrzymałam nerwowo... Dialogi i zachowanie między dwiema zakochanymi osobami przypomina mi Harlequin dla nastolatków. Nie dałam rady. Szkoda, bo mogłaby to być naprawdę fajna seria.

Dynamiczna akcja, wciągająca historia - dobra kontynuacja polecam !

Znowu jestem pod ogromnym wrażeniem talentu autorki. Przeczytałam drugi tom historii Ady Czarneckiej i Krystiana Wilka i znowu przepadłam. Jak ja uwielbiam tę dwójkę bohaterów.

Tym razem Ada musi poradzić sobie z przeszłością - rozwodem, sprawą ze Smarzewskim. Wielkie wsparcie pragnie dać jej Krystian, który zrobi wszystko, by być blisko niej. Dziewczyna ciężko radzi...

Więc tak:
Akcja dość dynamiczna, ale bardzo szybko dało się zauważyć kto tu jest sprawcą, kretem i tak dalej, czyli przewidywalna treść, choć trochę zamieszania było.
Czytałam głównie dla samych głównych bohaterów, bo ciekawam ci z nich wyniknie.
Świetne interakcje między bohaterami, elastyczne dialogi, ogólnie bardzo na plus.

Historia dziwnych samobójstw, które wstrząsają miastem

Historia została przedstawiona ciekawiej, niż w przypadku pierwszej części, jednak jakoś nie ma we mnie fajerwerków...
Przeczytam też trzecią część, ale raczej nie będzie to coś, do czego będę chciała wracać.

Dyskusje

• 2020