Zaufasz mi

Diana Brzezińska Cykl: Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 2) kryminał, sensacja, thriller 528 str.
Otwarte
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska kryminał romans

Otwarte
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska kryminał romans

Porównaj ceny i

Na półkach: , , , ,

Właśnie dodają Dianę Brzezińską do ulubionych autorów. Jej książki są po prostu super. Czyta się je świetnie, w ciągłym zainteresowaniu i napięciu. Historie są bardzo rozwinięte i nie przesadzone. Można by powiedzieć, że wzięte z życia.
Czytając i tę część byłam mocno zaangażowana w śledztwo i sama niejednokrotnie próbowałam wytypować sprawcę.
Wątek Ady i Krystiana dodaje...

Wciąga bez reszty.
Autorce należą się brawa za całokształt.
Co prawda można się przyczepić do tego, jak pokierowała zwiazkiem Ady i Krystiana (chodzi mi o umiejscowienie ich pod jednym dachem w pokręconej relacji) oraz do tego, że odebrała Adzie ikrę, by i tak kreować ją na babkę z jajami, co pozbawilo ją spójności, ale taki miała zamysł i należy go zaakceptować, bo...

Dzięki swojej debiutanckiej serii kryminałów Diana Brzezińska ma szansę wyrosnąć na nową literacką gwiazdę polskich powieści kryminalnych i uważam, że bardzo dobrze by się stało. "Zaufasz mi" podobnie jak "Będziesz moja" są to kryminały niebanalne, do tego napisane rzetelnie i inteligentnie, zbudowane na dogłębnym researchu z różnych dziedzin (w tym zwłaszcza: prawo,...

Sama nie wiem co myśleć o drugiej części. Chyba po części trochę zawiódł mnie wątek uczuć pomiędzy Adą a Krystianem. Natomiast akcja z samobójstwami to niesamowita petarda, w której wszystko rozgrywa się szybko i sprawnie:) Polecam i czekam na 3 część bo zakończenie 2 pozostawia wiele do życzenia :)

O tak, moi drodzy! Słynny duet Tequila i Bonetti, czyli Ada Czarnecka i Krystian Wilk znowu w
akcji!
Szczecinem wstrząsa fala samobójstw. Na pozór wszystko wydaje się normalne, jednak
prokuratorowi Przemkowi Wilkowi coś nie daje spokoju. Szczególnie, kiedy okazuje się, że
samobójcy rozmawiali z kimś przez telefon w chwili dokonania aktu. Postanawia zatem wszcząć
śledztwo....

Książkę wchłonęłam prawie jednym tchem. Lubię takie książki, gdzie mamy możliwość podglądania życia osobistego bohaterów jak i zawodowego. Rozwiązywnia zagadek, przenikani umysłów przestępców i ofiar - super a do tego cały bałagan życia osobistego. Czytając taką książkę nie czuję że to fikcja literacja tylko w jakiś sposób jestem uczestnikiem tych przeżyć. Czekam teraz na...

Tak powinno się pisać książki! Szkoda, że nie można dać więcej gwiazdek.

Genialna pozycja, dużo bardziej zaskakująca i wciągająca niż "Będziesz moja". Nie mogłam się oderwać. A relacja między Krystianem a Adą? Otóż moi drodzy, można pokazać jak mocno iskrzy między głównymi bohaterami, niekoniecznie ładując ich od razu do łóżka.

UWIELBIAM I GORĄCO POLECAM!!!!!!
Pani...

Drugi tom kryminalnej serii autorstwa Diany Brzezińskiej jest równie dobry jak pierwszy. Czuję w kościach, że cała seria taka jest, jednak na tom trzeci przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać, i będzie to bardzo niecierpliwe czekanie.
"Zaufasz mi" to jedna z tych książek, które zostają długo w głowie po skończeniu lektury. Diana Brzezińska wzięła się chyba za jeden z...

Miałam nadzieję, że druga część będzie lepsza niż pierwsza.
Niestety jak dla mnie jest jeszcze bardziej mniej ciekawa a czasami nawet i nudna, bo w zasadzie nic ciekawego się nie dzieje.
W tej powieści dominuje wątek obyczajowy a to co dzieje się między Krystianem i Adą przypomina raczej zabawę w uczucie ludzi niedojrzałych emocjonalnie.
W pewnym sensie rozumiem...

Wszystkich bohaterów lubię i rozumiem oprócz Ady i Krystiana... Ich zachowania są niezrozumiałe. Ada w depresji, na skraju załamania, a w pracy błyszczy i właściwie rozwiązuje sprawę... ?! A Krystian - kocha Adę i aby jej to udowodnić związał się z inną. Niezrozumiałe i niedojrzałe...
Wolałabym, aby głównymi bohaterami byli Przemek i Basia

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Przeczytane 2020
  • E-book
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Zaufasz mi