Przebaczenie - najpotężniejszy uzdrowiciel

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
bajkjo

"Przebaczenie - najpotężniejszy uzdrowiciel" to książka, która pokazuje, dlaczego tak wielu z nas nie potrafi przebaczyć i dlaczego trwanie przy doznanych krzywdach jest w istocie postanowieniem, by cierpieć ; co sprawia, że nie potrafimy przebaczyć, i jakie są samousprawiedliwiające mechanizmy naszego umysłu. Najważniejsze jednak jest to, że autor prowadzi nas ku rozległym korzyściom wybaczania.

źródło opisu: https://sklep.zysk.com.pl/przebaczenie-najpoteznie...(?)

źródło okładki: Strona wydawcy

bajkjo | 2019-09-14
Przeczytana: 28 lipca 2019

Przebaczenie – najpotężniejszy uzdrowiciel to przyjemna lektura, która prowadzi nas ku wdzięczności, ku stworzeniu dobrych, wartościowych relacji z innymi ludźmi i, co oczywiście najważniejsze, z samym sobą.

Cała recenzja: https://www.allineedisbook.pl/rozwoj-osobisty/przebaczenie-najpotezniejszy-uzdrowiciel/