Perfect World #04

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Perfect World (tom 4)
Wydawnictwo: Kotori
パーフエクトワールド
komiksy
d2b

Na diabelskim młynie Itsuki oświadcza Tsugumi, że muszą się rozstać. Po pierwszym szoku dziewczyna dochodzi do wniosku, że może faktycznie nie ma sensu kontynuować tego związku. Okazuje się jednak, że pogodzenie się z tym faktem nie jest wcale proste, bo trudno zapomnieć o ukochanym. Jaką decyzję podejmie Tsugumi i jak potoczy się jej życie, zwłaszcza kiedy pielęgniarka Nagasawa wyzna Istukiemu pewien sekret?

źródło opisu: http://www.kotori.pl/

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

Książkowe_cuda | 2019-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2019

Romans jak romans, bez szału, ale jest jedna postać, która mnie szczególnie irytuje - główny bohater, właśnie ten jeżdżący na wózku. Przepraszam, ale ile może być w kółko o tym samym. Kawana rozmawia sobie z przyjacielem, swoją drogą uwielbiam go, ale o kim jest dialog? O tym na wózku! Jedzie dziewczyna do rodziców, a nie mają innych tematów, tylko te dotyczące tego chłopaka. Czy cały świat kręci się wokół niego?

Ja rozumiem, że trzeba pokazać jak zmaga się z niepełnosprawnością, ale to było ciekawe na pierwsze dwa tomy. Teraz to jest już nieco męczące.

I jeszcze te jego rozkminy - rzuca ją, po czym po tygodniu namyśla się i chce do niej wrócić. Ona zaczyna spotykać się z kimś innym, ale robi cokolwiek on zechce, więc niech i ona zacznie robić coś na poważnie.

Początkowe tomy naprawdę mi się podobały, ale teraz już sama nie wiem.