Perska zmysłowość

Cykl: Perska miłość (tom 5)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Literatura polska
Ag2S

Znana z "Perskiej zazdrości" Joanna, podejrzewając swojego męża, kuwejckiego biznesmena, o kolejną zdradę, pod wpływem impulsu wylatuje na rajską wyspę Bali. W towarzystwie swojej przyjaciółki Angeliki i Jennifer, świeżo upieczonej rozwódki, chce zapomnieć o małżeńskich problemach i wcześniejszych dramatycznych przeżyciach. Kiedy na jej drodze staje Richard, zniewalająco przystojny...

Kiedy na jej drodze staje Richard, zniewalająco przystojny Amerykanin, który razem ze swoimi kolegami przyjechał na Bali, aby wesprzeć Jennifer, Joanna zakochuje się w nim niemal od pierwszego wejrzenia.
Czy jej mąż, Ali, dowie się o zdradzie? Czy czeka ją straszna kara ukamienowania, która w jego kulturze grozi kobiecie za cudzołóstwo? Czy Joanna będzie miała możliwość wyboru? Do czego zaprowadzi ją szaleńcza miłość, która ogarnęła ją niespodziewanie na czarownej wyspie Bali?
Laila Shukri po raz kolejny wprowadza czytelnika w świat wielkich uczuć i namiętności.

źródło opisu: https://www.proszynski.pl/

źródło okładki: https://www.proszynski.pl/