Kolejne 365 dni

Cykl: 365 dni (tom 3)
Wydawnictwo: Agora SA
lanabelia

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna? Miliony myśli kłębią mu się w głowie, ale żadna nie przynosi ukojenia. Nie wie, jak potoczą się losy jego rodziny. Czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części sagi?

"Kolejne 365 dni" to kontynuacja bestsellerowej serii Blanki Lipińskiej o Laurze Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii. Poprzednie książki, „365 dni” i „Ten dzień”, sprzedały się w nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy. Pełna erotyzmu i sensacyjnych zwrotów akcji powieść, porównywana do światowego bestsellera „50 twarzy Greya”, podbiła serca polskich kobiet. Jeśli komuś się wydaje, że Lipińskiej trudno będzie znów zaskoczyć czytelników, to powinien zapiąć pasy, bo "Kolejne 365 dni" jest niczym jazda rollercosterem!
Trwają prace nad ekranizacją serii. Premiera filmu planowana jest na walentynki 2020 roku.

źródło opisu: Agora

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Magia-Kultury | 2019-05-25

Jesteś ofiarą przemocy domowej?
Jesteś ofiarą gwałtu?
Jesteś ofiarą nękania psychicznego?
Straciłaś swoje nienarodzone dziecko?

NIE CZYTAJ TEJ KSIĄŻKI!

Wpadniesz najprawdopodobniej w depresję czytając sceny mające na celu ukazać zło znajdujące się w człowieku, naturze. W tym czasie czytelnikowi powinna się zapalić lampka o nazwie „współczucie”. A w rzeczywistości śmieje się z głupoty autorki i jej braku taktu. Posunęłabym się nawet do stwierdzenia, że ten tom to potwarz dla ofiar przemocy i gwałtów.

Blanka Lipińska, twierdzi że trzecia część jest bardzo mądra, pokazuje przewrotność losu. Bzdury. To co dostajemy w tej książce to kompletnie zburzona linia czasu, postacie które zmieniły się o 180 stopni i same patologiczne wątki.

Ale po kolei…

W dwóch poprzednich częściach tej sagi otrzymaliśmy obraz szczęśliwej, wzajemnej miłości ponad wszystko. Uczucie które pokonywało wszystkie przeszkody, przeciwności losu. Miało trwać wiecznie. Ale autorka zdecydowała się wydać trzeci tom by...

RedBad | 2019-05-09
Przeczytana: 30 kwietnia 2019

"Kolejne 365 dni" jest niczym jazda rollercosterem!- hahahah hahahaha...spadłem z krzesła...
Moja dziewczyna pożyczyła ten rollershit od koleżanki... Czytała mi pikantniejsze szczegóły, stwierdziliśmy że Pamiętniki Fanny Hill Johna Clelanda wydane w 1748, to przy tym gniocie są niczym trylogia Sienkiewicza.
Nawet gwiazdki bym nie dał, le niech będzie za "trud" napisania hahaha

Angelika | 2019-05-18

Pierwsza część tragedia
Druga część tragedia
Trzecia - szkoda słów
Trzeba widzieć kiedy że sceny zejść.
Wstyd dla wydawcy.
Mam nadziej ze opinie dadzą autorce do myślenia i zaprzestanie się ośmieszać.
Nie polecam.

Sowa230 | 2019-05-25
Przeczytana: 25 maja 2019

Powiem szczerze , totalnie się zawiodłam . Pierwsza i druga cześć pokazywała Nam obraz miłości , owszem i brutalnego seksu .. ale ludzie to co jest w trzeciej części to jest jakiś żart . Nagle główny bohater staje się okropnym człowiekiem , wręcz gwalcicielem. Szkoda ze w poprzednich częściach , Laurze nie przeszkadzał temperament jej męża ... A ona niestabilna emocjonalnie, alkoholiczka , nie potrafiąca wybrać między jednym a drugim , cały czas dążąca do tego by jej facet miał dużego kutasa i dawał jej milion orgazmów i wiadomo kasa tez się musi zgadzać .
Trzecia cześć wywarła na mnie nie zaskoczenie , ale obrzydzenie. Sorry, ale jestem na nie!

ewwajak | 2019-05-25
Przeczytana: 25 maja 2019

Zaznaczę na wstępie- jestem czytelniczką. Nie czytam wielu książek, a jedynie te które mnie zaciekawią. Nie daje recenzji, nie hejtuje bez powodu, nie chwalę za nic.Przeczytałam każdą książkę Blanki Lipińskiej. Na część trzecią czekałam najbardziej. I pierwszy raz założyłam konto na stronie aby móc wyrazić swoją opinie. Boże święty jaka jestem rozczarowana. Jak można było schrzanić tak fajną fabułę. Pani Blanko- na swoim Fb- mówi Pani czytelniczkom- "To moja książka, moja historia napisana dla mnie- nie dla Was", okey nie podważam tego.
Jednak każdy z Nas czytelników, uciekając w książkę szuka na swój sposób odskoczni od otaczającego syfu. Nie będę się rozkruszać nad tematem chlania, ćpania i sexu- to są elementy fabuły ksiązki. Ale żeby tak bardzo odwrócić role, fabułę, charakterologie bohaterów i zakończyć powieść- szczerze? Po 5 rozdziale żałowałam wydanych pieniedzy. Kończąc te książkę dosłownie mnie mdli, jestem rozżalona i wkurzona ze taki był jej finał. Nacho i Laura...

Renata | 2019-05-24
Przeczytana: 24 maja 2019

Autorka chciała zaszokować i totalnie zniszczyła uczucie jakie było między Laurą, a Massimem. W ohydny sposób zrobiła z niego potwora i zniszczyła wątek, który przyczynił się do tak dużego zainteresowania wcześniejszymi książkami.

kowalskaiz | 2019-05-04

Świat się kończy..kolejne 365 dni...

Elis_88 | 2019-03-16
Gaba | 2019-05-26

Dawno nie czytałam tak słabej i dennej książki. Autorka książki przedstawia kobiety jako kompletnie materialistki, idiotki i alkoholiczki (w końcu nie da się żyć bez alkoholu, prawda?) gdzie najważniejszy jest dla nich drogi samochód, ubrania i torebki. Co z tego, że ich facet jest mordercą, w końcu przecież nie muszą pracować.
(Spoilery)
Myślałam, że może ta część będzie lepsza, ale jak się okazało było tylko gorzej. Autorka mówi o książce, że częściowo są to jej przeżycia a częściowo fantazje. To naprawdę gratuluje chęci bycia gwałconą przez męża. A no i oczywiście jeszcze w tym wszystkim pojawia nie mogło zabraknąć wątku zdradzania męża przez główną bohaterkę.
Z całego serca nie polecam. Chyba, że z biblioteki żeby zaczerpnąć opinii, bo szkoda na tą "książkę" jakichkolwiek pieniędzy.

Malwina | 2019-05-26

Za tę książkę nawet ta jedna gwiazdka to za dużo. Czytałam dwie poprzednie i ta jest taka beznadziejna, że aż boli. Nawet nie czytałam wszystkiego, przerzucałam po kilka stron, bo o ile poprzednie ciekawiły tak ta wręcz odpychała. Całe szczęście, że za nią nie zapłaciłam bo byłby to najgorzej wydane przeze mnie pieniądze. I z całym szacunkiem do autorki, myślę, że to powinna być jej ostatnia książka.