Psy i ludzie

Wydawnictwo: Self Publishing
postapokalipsa, thriller, dramat

W zniszczonym wojną świecie przecinają się drogi człowieka i psa,a także istot których nie można określić mianem ludzi. Jeden niewybaczalny błąd, jedna zła decyzja wpłynie na losy ostatnich osób, które chcą nazywać siebie dobrymi. Tam gdzie zatarła się granica między dobrem, a złem jedni będą mieli okazję zachować resztki człowieczeństwa, inni - nauczyć się go od nowa. Czy pośród gruzów...

Czy pośród gruzów ludzkości jest miejsce na darowanie winy i przyjaźń ?

źródło opisu: http://www.wyczerpane.pl/2799,psy-i-ludzie.html

źródło okładki: http://www.wyczerpane.pl/2799,psy-i-ludzie.html

MaciupeQ | 2019-05-30

Ciężko mi jest zwerbalizować opinię o tej książce.
Opinię tę próbowałem napisać już kilka razy i za każdym razem, kasowałem, bo nie oddawała tego, co tak naprawdę chciałem napisać.
Wobec tego jednym zdaniem - Mimo prostej fabuły, pozostawia uważnemu czytelnikowi sporo do myślenia.