Psy i ludzie

Aleksander Cieśla Wydawnictwo: Self Publishing fantastyka, fantasy, science fiction
Self Publishing
postapokalipsa thriller dramat
fantastyka, fantasy, science fiction
postapokalipsa thriller dramat

Ciężko mi jest zwerbalizować opinię o tej książce.
Opinię tę próbowałem napisać już kilka razy i za każdym razem, kasowałem, bo nie oddawała tego, co tak naprawdę chciałem napisać.
Wobec tego jednym zdaniem - Mimo prostej fabuły, pozostawia uważnemu czytelnikowi sporo do myślenia.

Dodaj cytat z książki Psy i ludzie