Miłość po sąsiedzku

Tłumaczenie: Iga Wiśniewska
Cykl: Friend-Zoned (tom 2)
Wydawnictwo: NieZwykłe
Love Thy Neighbour
hypesyll

Asher „Duch” Collins i Natalie Kovac spędzili ze sobą namiętną noc. Noc, o której oboje nie potrafią zapomnieć.
W takim razie dlaczego tak trudno jest im przebywać w swoim towarzystwie?
Nie ma szans na to, że dojdą do porozumienia, więc postanawiają iść każde swoją drogą. I jakimś cudem kończą bliżej siebie niż kiedykolwiek wcześniej.
Czy przyjaźń wystarczy tej dwójce?

źródło opisu: http://wydawnictwoniezwykle.pl

źródło okładki: http://wydawnictwoniezwykle.pl/zapowiedzi/

mclena | 2016-06-18
Przeczytana: 26 sierpnia 2015

"I’m so happy I could shit rainbows!"

Belle Aurora zdecydowanie skradła moje serce tą serią. Drugi tom jest co prawda bardziej poważniejszy niż tom pierwszy, ale i tutaj nie zabrakło dawki dobrego humoru. Co rusz były chwile gdzie musiałam zdusić śmiech by nie obudzić dziecka w środku nocy. Belle ma bardzo dobre wyczucie i potrafi całość zrównoważyć na tyle, że nie chce się odkładac książki. Nie dokłada niepotrzebnych dramatów na potrzeby marketingu, a czytając jej ksiażki czuję szczerość wypływającą z nich. Zakończenie wzruszyło mnie do bólu. Nie potrafię sobie wyobrazić jak ktoś może kochać drugą osobę tak mocno by zodobyć sie na takie poświęcenie <3

Ten tom przedstawia historię Ashera i Nat - już w tomie pierwszym można było zauważyć że tych dwoje ciągnie do siebie. Po ślubie Tiny i Nika, Nat postanawia przeprowadzić się do mniejszego mieszkania. Okazuje się jednak, że sąsiadem zza ściany jest nie kto inny jak Ghost, z którym to postanowiła unikać się przez ostatnie 7...

Ta książka kipi pozytywną energią. Porwała mnie niesamowicie. I już nie mogę się doczekać kolejnej części. "Miłość po sąsiedzku" to druga część cyklu "Friend-Zoned". Muszę przyznać, że nie czytałam pierwszej części, jednak autorka tak prowadzi narrację, że wszystko bardzo szybko staje się jasne, klarowne i bardzo spójne.

Natalie i Asher "Duch" parę miesięcy temu spędzili ze sobą noc. Noc o której żadne z nich nie może zapomnieć. Ta noc pobiła wszystkie poprzednie upojne noce. Chcieli by więcej, ale nie potrafią, czy też nie chcą prawdziwym uczuciom, dać dojść do głosu. Obydwoje poranieni przez życie, toczą swoje boje i próbują żyć jak najlepiej potrafią. Unikają siebie, co nie jest łatwe, mają wspólnych przyjaciół. Niespodziewanie zostają sąsiadami. Są więc na siebie skazani, nie mając za dużego wyboru - postanawiają zostać przyjaciółmi. Co z tego wyniknie? Cóż, zapewniam, że czytając o ich wzajemnych przepychankach, zabawnych sytuacjach, rozmowach i żartach - śmiałam się w głos....

Katarzyna | 2015-10-10
Przeczytana: 10 października 2015

Totalny odjazd!!! Poznając Ashera i Nat w poprzedniej części pokochałam ich. Uwielbiam facetów takich jak Asher - cichych, tajemniczych, ale mających na wszystko oko. A Nat? Kocham jej niewyparzoną gębę! Dlatego z przyjemnością, ogromną przyjemnością zabrałam się do czytania tej książki.
Tina przeprowadza się do swojego męża Nika, więc Nat postawia się wyprowadzić do innego mieszkania. Znajduje je i dowiaduje się, że jej sąsiadem jest nie kto inny niż Asher, który w pierwszą noc obudził ją..seksem..zza ściany. Podobnie jak pierwsza część ta była pełna humoru. W niej poznałam Ashera bliżej, szacunek dla niego i szczególny szacunek dla Nika.
A pierwsza moja myśl, gdy Nat umówiła się z Colem? Nie ufam mu tak jak Asher! A gdy doszło do gry wstępnej moja myśl? JAK MOGŁAŚ ZDRADZIĆ ASHERA!!! Miałam ochotę wyszarpać jej te czerwone włosy!!! A Asher? Och Asher<3 Kocham to kocham go kocham ich!!! Cieszę się, że Nat w końcu zrozumiała, że on jest jej tym jedynym, to samo Asher. A gdy zaczął...

Czytaanna | 2019-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2019

Miłości po sąsiedzku" nakladem @wydawnictwoniezwykle.
Chyba przeczytana przez większość, ale bardzo fajna i mi się podobała. Chociaż nie czytałam pierwszej części 🌹
Czy przyjaźń może przerodzić się w miłość? Ash i Nat spędzili ze sobą noc, która w żaden sposób ich nie zobowiązuje. Jednak coś się w nich tli, skoro nie mogą o sobie zapomnieć.
Zostają przyjaciółmi, później ta przyjaźń staje się miłością. Ale czy łatwą?

lulamae | 2015-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2015

Kiedy przeczytałam jakiś czas temu historię Tiny i Nika moje serce zostało skradzione. Pokochałam historię, humor, ludzi z książki.
Bałam się, że drugi tom nie będzie w stanie dorównać pierwszemu, ale na szczęście się myliłam.

Nat i Asher 'Ghost'. Historia niby dość klasyczna, a jednak niesamowita. Inna od poprzedniczki, ale równocześnie posiadające charakterystyczne elementy, które urzekły mnie wcześniej. Dawka humoru jest mniejsza, ale jeśli już jest to wywołująca głośny śmiech. Prostota i słodycz uczucia urzeka dogłębnie. Znów strefa przyjaźni okazała się niewystarczająca.
Ash skradł moje serce i duszę. Mimo rozdzierającej serce przeszłości, kiedy spotkał swoją 'piękną dziewczynę' potrafił pójść z prądem i oddać swoje serce w jej ręce.
Razem z Nat tworzą niezwykły duet od którego nie można się oderwać i który wciąga w sam środek burzliwych uczuć. Nat nie brakuje charakteru dzięki czemu nie ma tu mdłości i przesadnej miałkości i prze-słodkości.
Grupa przyjaciół i rodziny z...

maggnolia | 2015-06-16
Przeczytana: 15 czerwca 2015

Historia Nat i Asha oraz wspanialej rodziny jest wielce zabawna jak i smutna, życiowa i ukazująca także mroczne aspekty życia i walki wewnętrznej z demonami przeszłości. Rodzina, wiara, przyjaźń jest tu ukazana w takiej czystej postaci i namacalnej chwili, że aż ciało drętwieje a chwila zanika! Otaczająca aura i pulsująca z niej namiętność powoduje zatrzymanie, zapomnienie, teleportację w przestrzeń... Kocham tą książkę:)

bookmoodpl | 2019-05-23
Przeczytana: 23 maja 2019

„Miłość po sąsiedzku” to II tom serii „Friend – Zoned” Belle Aurora, książka z tego cyklu bardzo przypadły mi do gustu i na pewno sięgnę po poprzednią.

W drugim tomie głównymi bohaterami są Asher „Duch” Collins oraz Natalie Kovac. Jakiś czas temu spędzili oni ze sobą jedną niezobowiązującą noc, a po tej nocy każde z nich nie mogło zapomnieć o tym drugim. Poza tym Asher oraz Natalie mają wspólną grupę przyjaciół, tworząc tym samym paczkę przyjaciół i chcąc nie chcąc często się widują na różnych spotkaniach towarzyskich. Okazują sobie na każdym kroku niechęć oraz wiecznie się kłócą. Przyjaciele sugerują im, że powinni się jakoś dogadać. W pewnym momencie Natalie zmienia mieszkanie, nie wie jakich ma sąsiadów, ale pewnej nocy poznaje jednego z nich. Okazuje się nim Asher, dziewczyna jest bardzo zdziwiona tym faktem, spodziewała się każdego, ale nie mężczyzny. Co wyniknie z sąsiedniej relacji tych dwojga ? Czy wreszcie się dogadają ?

Książkę czytało się bardzo przyjemnie, w...

Książki_takie_jak_my | 2019-06-18
Przeczytana: 14 maja 2019

Duch, skryty i tajemniczy. Twardziel posiadający swoje demony, które nawet jego przerażają. Napotyka na swojej drodze Nat, kobietę o której nie może zapomnieć. Urocza dama zwróciła mu w głowie, a później się odcięła od niego.

Nat, żyje pragnąc czegoś, ale nie mogąc tego mieć. Spędzając noc z Duchem, odkrywa w sobie kolejne pragnienie, pragnie jego, ale odsuwa się na bok. Unika go. Bo wydaje się, że oboje chcą czegoś innego.

Gdy zastają sąsiadami, przestają się unikać, zaczynają spędzać czas ze sobą. Nat pragnie go bardzo, ale mimo wszystko chce o nim zapomnieć, dlatego szuka "zastępstwa", co kończy się dla niej fatalnie. Duch, zaspokaja swe potrzeby, ale za każdym razem to nie jest to, czego naprawdę oczekuje. Nie tego pragnie. Coraz silniejsze przyciąganie pcha go ku Natalie, ale czy wystarczy im samo pożądanie? A może da się nie ulegać mu, i pozostać tylko przyjaciółmi? Bo przecież Asher, ze swymi demonami, nie potrafi się zaangażować.

"Miłość po sąsiedzku" to...

Jagusia | 2019-05-26

Natalie Kovac piękn kobiet( tak jak jej dwie siostry), nie boi się podrywać facetów i wykorzystywać do swoich celów. Przeważnie są to jakieś krótkie przygody. W skrytości marzy o dużym i szczęśliwym domu, mężu, trójce dzieci i dwóch psach. Niestety to marzenie nie może się tak łatwo zrealizować ze względu na jej chorobę jajników jak i to, że zazwyczaj wpada na nieodpowiednich facetów. Ostatnio z jej głowy nie jest w stanie wyjść Asher/ "Duch", z którym spędziła jedną upojną noc najlepszą w jej życiu. Od tego czasu dziewczyna nie jest w stanie się nawet do niego odezwać, bo boi się, że jej uczucia byłyby w stanie zagłuszyć jej zdrowy rozsądek. Prze prawie rok unika Ashera ,a gdy się przeprowadza okazuje się, że jest ona jego nową sąsiadką. Asher „Duch” Collins od zawsze czuł chemię w stosunku do Natalie. Dziewczyna pociągała go, jak nikt inny. Bał się jednak, że kiedy dowie się, o jego przeszłości, to nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego.A gdy obiekt jego obsesji...

asia20100 | 2015-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2015

Gorąca historia! Płakałam ze śmiechu przy tej książce! Miałam niezły ubaw z tekstów bohaterów i co niektórych sytuacji. Ale to nie tylko zabawna historia z dużą dawką humoru, autorka daje nam znacznie więcej: ciężka przeszłość, głębokie rany nie tylko w psychice, rozczarowania, ból i cierpienie – podsumowując prawdziwe życie. Książka nie tylko daje nam ogromną dawkę humoru. Pokazuje, że życie nie zawsze układa się po naszej myśli, ale trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro :) Doskonałym przykładem jest Asher, który udowadnia, że miłość to nie słowa a czyny...
Polecam! Lektura obowiązkowa :)