Ci inni za murem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
Anezka

Główna bohaterka Mila wraz z przyjaciółmi odwiedza osobliwy park rozrywki – schowane za murami miasto zamieszkane przez zombi. Mieszkańcy dotknięci chorobą nocami stają się niesamowicie silni i nie panują nad własnymi ciałami, stąd porównanie do nieśmiertelnych potworów. Przyjaciel Mili zakochuje się ze wzajemnością w Karo, mieszkance miasta, co jest początkiem tragedii, której skutkiem są trzy ofiary śmiertelne. Mila, próbując znaleźć zabójcę, wplątuje się w niebezpieczną sytuację i musi walczyć nie tylko o swoje życie, ale także o życie swoich bliskich.

źródło opisu: https://wydawnictwopoligraf.pl/1152/kruczek-marta/...(?)

źródło okładki: https://wydawnictwopoligraf.pl/1152/kruczek-marta/...»

Czytaanna | 2019-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2019

Przecztałam i powiem że podobało mi się.

Historia czwórki przyjaciół, którzy wybrali się do miasta zombie. Mieszkańcy tego miasteczka to ludzie z chorobą, która uaktywnia się tylko w nocy i są bardzo niebezpieczni.

Nieoczekiwanie dwójka przyjaciółmi zostaje zabitych, Mila główna bohaterka robi wszystko, aby dowiedzieć się kto jest zabójcą. Ale to nie takie proste. Zabójcą może być każdy, dziewczyna preczuwa, że grozi jej niebezpieczeństwo, nie tylko musi walczyć o prawdę, ale także o swoje życie.

Świetna książka, nie spodziewałam się, że tyle będzie się w niej działo. Trzyma w napieciu do samego końca. Szybkie akcje, niespodziewane zdarzenia niczym dobry kryminał w którego wpleciono odrobinę horroru. Całość wręcz pochłania nie dając odejść póki się nie przeczyta.

Dla mnie bomba. POLECAM !!!

Urszula Kempa-Adamczyk | 2019-04-11
Przeczytana: 05 kwietnia 2019

Fascynujący debiut! Energetyczna, wciągająca historia. Więcej na blogu usia.reviews.

Marta | 2019-05-09
Przeczytana: 12 marca 2019

To moja pierwsza powieść. Zapraszam do przeczytania.
Zajrzyjcie na moją stronę www.lazurowykruk.pl i przekonajcie się, że warto ją kupić.

Marcelina | 2019-05-25
Przeczytana: 25 maja 2019

Idealna książka na wieczór, albo podróż, choć może w tym drugim przypadku byłoby ciężko się oderwać w chwili znalezienia się u celu 😁 akcja napięta i interesująca, nie da się oderwać na chwilę. Czekam oczywiście na dalsze losy Mili
🤔

czytado | 2019-04-16