Zabawa w chowanego

Hide & seek
sensacja, kryminał, powieść
Marcin

Inne wydania

Cała Ameryka z napięciem śledzi proces Maggie Bradford, znanej piosenkarki, oskarżonej o zamordowanie męża, słynnego piłkarza i gwiazdora filmowego. Emocje opadają, kiedy zostaje ogłoszony wyrok uniewinniający. Lecz dla Maggie to dopiero początek koszmaru. I walka o życie swoje i swoich dzieci...

Kinga Kulig | 2016-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2016

Maggdie Braford wiele przeszła, chociażby przemoc fizyczną i psychiczną. Była nękana przez swojego męża, wykładowcy matematyki na uniwersytecie. Z zawodu również był żołnierzem. Życie prywatne najwidoczniej nie dawało mu dużej dawki satysfakcji czy adrenaliny. Mógł być tym znudzony. Nikt nie miał najmniejszego pojęcia, co się dzieje w czterech ścianach ich wspólnego domu. Maggie całe dnie, a nawet noce żyła w strachu. Na dodatek opiekowała się i wychowywała córeczkę, Jannie, która ta niewiele rozumiała piekła, w jakim przyszło jej żyć. Pewnego razu Maggie nie wytrzymała kolejnego ataku męża. Podobno rzuciła się na niego i zabiła z pełną świadomością. W końcu w ukryciu ściskała w ramionach córeczkę, a w dłoni przygotowaną miała do odstrzału broń. Pocisk trafił w mężczyznę. Morderstwo? Nękanie własnej rodziny? To było niemożliwe, tak nie postąpiłby żołnierz, a jednak szala goryczy przelała się, to Maggie zapragnęła raz uwolnić się. Broniła się. Wyrok ją ominął. Jednostka wojskowa...

Pablo | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Książka trzymająca w napięciu, wciąga jak narkotyk, ze względu na wartką i niewyobrażalnie oryginalną akcję. Szczególnie interesująco zaczyna się robić pod koniec, kiedy to wydarzenia przybierają niesamowicie dynamicznego tempa. Zgrabny styl autora oraz bogate w emocje słownictwo niezmiernie pobudzają wyobraźnię czytelnika. Wrażliwi czytelnicy również znajdą w niej coś dla siebie.

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 09 września 2012

Niesamowicie wciągający thriller z zatrważająco realną fabułą i zawrotnym tempem akcji. Od samego początku do końca trzyma w napięciu. Jedna z lepszych książek Jamesa Pattersona. Oczywiście polecam.

Karolina | 2010-09-24
Przeczytana: 14 listopada 2009

Cóż, są kobiety, które po prostu nie mają szczęścia w miłości i Maggie jest jedną z nich. Najpierw facet, który pił i bił. Zabiła go w obronie własnej.Później wspaniały, bogaty i kochany książę z bajki, który zmarł na atak serca dosłownie w jej ramionach. I podejrzenia, że zabiła go dla spadku. I teraz gwiazda sportowa, z którą pięknie jest tylko na obrazku.

Dobrze napisana powieść. Wprawdzie czytelnik nie zastanawia się, czy ma do czynienia z mężobójczynią, ale samo zastanawianie się, czy Maggie przeżyje jest wystarczająco wciągające.

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 03 kwietnia 2010