Kochanie

Książnica
1993-01-01
1993-01-01
Ewa Westwalewicz-Mogilska

Rozbawila mnie ta ksiazka. Betinna jest kobieta ktora nie potrafi zyc bez faceta to tak w skrocie. Miala az 4 mezow i co spotkala faceta to buch i slub. Pierwszy raz czytalam ksiazke o kolekcjonerce mezow i na koniec mozna sie usmiac powtornie gdyz gdyby ksiazka byla dluzsza bylby nastepny maz i tak w kolko. Takze ta ksiazka Danielle Steel mnie ubawila.

może być

może być

Chyba nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się przeczytać książki, w której główna bohaterka jest kilkukrotną mężatką :P Co prawda, już w opisie książki jest mowa o mężach, ale myślałam, że chodzi o dwóch, a nie o czterech :P Z początku współczułam Bettinie, ale po kolejnych małżeństwach już mi ona nie pasowała, nawet mnie wkurzała swoim zachowaniem. Mam wrażenie, że gdyby książka była dalej pisana, to z pewnością byłoby w niej zawarte kolejne małżeństwo Bettiny, bo końcówka wskazuje na to aż za bardzo :P Książka jest dobra, ale autorka chyba opisywała tutaj samą siebie, no i temat ciągłej obecności mężczyzn przy Bettinie w końcu zaczął mnie irytować :P Oczywiście pomijając postać Iva, bo on był chyba najmniej dokuczliwy ze wszystkich mężczyzn :P

To moja ukochana książka, czasem do niej wracam. Bardzo lubię styl Tej autorki, pisze w klimatach, które lubię. Polecam wszystkim romantykom

Tragedia... po raz kolejny Pani Steele mnie do siebie nie przekonała swoja twórczością. Nie dotrwałam do końca książki, aczkolwiek jakieś 80% przebolałam i jestem z siebie dumna. Beznadziejna bohaterka i beznadziejna historia. Dwóch mężów byłabym w stanie przeżyć... no trzech... ale błagam ile więcej??? Nie chciałam się dowiedzieć czy będzie czwarty i piąty... beznadziejna książka, która powinna odejść do lamusa.

przepiękna książka. wzruszająca. nie mogłam odczytać się od czytania. myślę, że kiedyś jeszcze do niej wrócę. Polecam wszystkim.

Chodź zaznaczyłam przeczytane to w cale tak nie jest. NIE DAM RADY JEJ PRZECZYTAĆ!!
Nie jestem wybredna w książka i wszystko kto mi co da to przeczytam ale teraz nie mogę. Zamknęłam tą książkę na 100 stronie w momencie gdy Beetina i Ivo poszli do łóżka. Obrzydziło mnie to:(Do tego momentu co przeczytaam oceniam ją na 3 punkty. Pani Steel jak na razie nie zachęciła mnie do swoich powieści mam jeszcze dwie do przeczytania:( aż się boję.

Książkę cenię za to, że ciągle coś się w niej dzieje. Nie nudzi i zaskakuje. Pokazuje jakie jest życie naprawdę, i że wcale nie jest tak łatwo. Wszystko może się diametralnie zmienić wciągu jednej chwili. Zmusza do refleksji.

Bardzo fajna książka, opisująca zmagania życiowe młodej kobiety. Bettyna jest bardzo młodą kobietą, która ma cały kaganek przygód życiowych za sobą.
Książka refleksyjna...

Książka refleksyjna...