Okładka książki System Norbekova w praktyce. Energetyczna lewatywa czyli triumf cioci Niury z Zapadłej Dziury Norbekov Mirsakarim
Norbekov Mirsakarim Wydawnictwo: Vital poradniki
poradniki
Vital
2017-10-20
2017-10-20
Andrzej Pawlak
zdrowie program emocje energia sukces

W książce tej jest opisany system, który ma pomóc w uzdrowieniu organizmu z różnych chorób i odmłodzeniu a więc tak naprawdę do praktycznego zastosowania. Ja na razie tylko o tym wszystkim przeczytałam, ale opisy tychże technik nie zachęcają mnie do działania, gdyż nie są dobrze wytłumaczone- słabo opisane, zbyt chaotycznie, albo też w dużym skrócie-uproszczeniu, z którego niewiele rozumiem; plusem są rysunki, które pomagają w przystąpieniu do ćwiczeń. Niemniej jednak, jeśli będę miała zamiar zacząć trenować, sięgnę do innej pozycji autora( o której zresztą są tu wzmianki),w której wszystko jest opisane szczegółowo- krok po kroku.

• 0 Kupić