Książka Roku 2018

Tytus, smutny szczeniaczek

Seria: Zaopiekuj się mną!
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Monty the Sad Puppy
Armin

Poznaj kolejną książkę z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się mną”! Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę. Dziadek dziewczynki źle się czuje i nie może dłużej opiekować się swoją jamniczką Stokrotką. O pomoc prosi Amelkę, która obiecuje zrobić wszystko, aby spełnić prośbę dziadka. Amelka zabiera jamniczkę do swojego domu. Niestety, Stokrotka bardzo tęskni...

Poznaj kolejną książkę z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się mną”!

Amelka zabiera jamniczkę do swojego domu. Niestety, Stokrotka bardzo tęskni za swoim panem i jest bardzo przygnębiona. Tytus z dnia na dzień też jest coraz smutniejszy i coraz bardziej przygnębiony, bo nie rozumie, dlaczego dziewczynka nie ma już dla niego czasu. Czyżby przestała go kochać?

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl