Kuroshitsuji Tom 27

Tłumaczenie: Karolina Balcer
Cykl: Kuroshitsuji (tom 27)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
raven

Odpowiedz, któż mnie wezwał?
14 grudnia 1855r. Dziesiąte urodziny Ciela. To wtedy swój początek miała “ta rozpacz”… Płacz bezradnego dziecka, wykrzyczane z nienawiścią zaproszenie, a pośród tego pełznący niestrudzenie szlam w kolorze ciemnej purpury.

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=44&tom_id=27

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=44&tom_id=27

Kosz_z_Książkami | 2019-06-24

To już 27. tom serii ,,Kuroshitsuji” autorstwa Yany Toboso. Wiele czasu upłynęło od naszego pierwszego spotkania z Cielem i jego wiernym kamerdynerem Sebastianem. Mogę powiedzieć tylko jedno: to tom, na który czekaliśmy od początków tej serii!

14 grudnia 1855r – dziesiąte urodziny Ciela, ta data jest zarówno końcem jak i początkiem. To właśnie wtedy na Ziemię zostaje przywołany Sebastian i nawiązuje pakt z młodym paniczem rodu Phantomhive. To wydarzenie odmienia losy nie tylko samego Ciela, ale o tym przecież już doskonale wiemy.

27. tom Kuroshitsuji przynosi odpowiedź na pytanie jak właściwie doszło do nawiązania paktu między Cielem i Sebastianem, na co większość czytelników czekało od początku swojej przygody z tą serią. Otrzymujemy też szersze wyjaśnienie jak właściwie miała się sprawa z bliźniętami Phantomhive, o czym była już po części mowa w poprzednim tomiku mangi. Nie będę się zbyt długo rozpisywała na ten temat, by nikomu nie psuć radości z lektury. Powiem więc krótko:...

Anettet | 2019-03-31
Przeczytana: 31 marca 2019

Po lekturze tomu wniosek nasuwa się jeden - nigdy nie zaczynaj z demonem.

tombraiderka009 | 2018-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2018

Wreszcie wiadomo jak powstał kontrakt między Cielem a Sebastianem! Wgląd w przeszłość Ciela we wcześniejszych tomach zawsze był tajemniczy i bardzo ciekawy, a teraz dostaliśmy cały oddzielny tom o początku. Kreska jak zwykle piękna, dużo ujęć na twarze bohaterów, co jest na plus. Niecierpliwie czekam na tom 28,, którego akcja, mam nadzieję, będzie się działa już w teraźniejszości.