On Doorstep

2018-09-06
2018-09-06
2018-11-02
Karolina Dwornik
manhwa yaoi bl dramat romans okruchy życia

Jedna z moich ukochanych mang. Kreska jest cudowna a sama historia wciąga i urzeka! 😄

2077

W porównaniu do wydania polskiego - wydanie niemieckie ma jeden dodatkowy minirozdzialik (i jest o wiele lepszy niż ten o aktorze).

fajne, tylko ze za krotkie

fajne, tylko ze za krotkie

Szczerze to zachwyciła mnie ta manga, od początku do końca, zaczynając od wyglądu postaci, po zmianie miejsca - NYC (a nie Japonia),urozmaicona i słodka, nie mam nic do zarzucenia poza tym, że krótki tomik - ja gorąco polecam c:

Manga nie zawiodła mnie, ale też nie zachwyciła.

Może zaczynając od początku.

Fabuła po spotkaniu bohaterów zdaje się być przez chwilę dosyć naciągana, mogła zostać rozwinięta trochę inaczej w realniejszy sposób.

Okładka jest jedną z tych ładniejszych, obstawiam że ma ona pewne zachęcać wzokrowcow do zakupu tej mangi hah (suchar roku wiem wiem)
Kreska bardzo mi się spodobała.
Bohaterowie również niczemu sobie.
Szkoda że jest to 1-tomówka, chętnie spędziłbym jeszcze jakiś większy okres czasowy z głównymi postaciami!

Szczerze mówiąc, mimo że nie jest to nie wiadomo jak rozwinięta mangusia polecam złapać za nią w wolnej chwili :D

Manga nie zawiodła mnie, ale też nie zachwyciła.

Może zaczynając od początku.

Kreska bardzo mi się...

2077

Surowa, oszczędna kreska i historia ciut naiwna, jak na spotkanie dwóch dorosłych facetów.
Intersująca historia w dodatku.

Intersująca historia w dodatku.

Naprawdę bardzo fajna manga. Śliczna kreska i przystojni bohaterowie. Historia mnie bardzo urzekła, aż się wzruszyłam. Szkoda, że manga jest niestety aż tak krótka. Naprawdę szkoda, że już się wszystko skończyło. Spodobała mi się też historyjka dodatkowa na samym końcu i mam wielkie nadzieje na wyjście w Polsce "midnight rain"

Świetna kreska - prosta, ale z charakterem. A i fabuła niegłupia. ♥

Świetna kreska - prosta, ale z charakterem. A i fabuła niegłupia. ♥

Nie miałam w planach tej mangi. Lecz przez dobre opinie na pewnym forum, skusiłam się na nią.
Nie żałuję zakupu. Dobrze i dobre pokazane relacje głównych. Jeden tom jest wystarczający dla tego typu opowiadań.
Manga na raz, ale wydanie mi się podoba oraz kreska ładna, tak więc zostawię sobie na półce.

Kreska jest cudowna. To był chyba główny powód, dla którego zdecydowałam się na tę pierwszą yaoikę w moim życiu. Nie żałowałam, ponieważ historia jest niesamowicie wciągająca i z zapartym tchem czekałam na finał tomiku. Scen jest naprawdę niewiele w porównaniu z np. Escape Journey, ale nie odbiera to niczego manhwie.

• Manga
  • Mangi