Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko

Tłumaczenie: Andrzej Rusin
Wydawnictwo: Grafworks
How to Fail at Almost Everything and Still Win Big Kind of the Story of My Life
L_Settembrini

Scott Adams zaliczył w swoim życiu całą masę porażek – dotyczących pracy w korporacji, wynalazków, inwestycji i otwarcia dwóch restauracji. Jakim więc cudem w ciągu kilku lat z nieszczęsnego pracownika biurowego stał się twórcą Dilberta, jednego z najbardziej znanych komiksów na świecie? Scott zdradza wypracowane przez siebie strategie, dzięki którym zaprasza porażkę do swojego życia, pozwala...

Scott zdradza wypracowane przez siebie strategie, dzięki którym zaprasza porażkę do swojego życia, pozwala jej się rozgościć, by następnie bez skrupułów opróżnić całkowicie jej kieszenie. W tej zabawnej, aczkolwiek szczerej relacji z życia pełnego porażek Scott wyjawia niezwykłe zdarzenia, które nadały mu impet na drodze do sukcesu.
Książka Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko błyskotliwie wplata humorystyczny akcent w poważne lekcje życiowe, jednocześnie torując czytelnikom drogę do ich własnego sukcesu.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

freddy | 2018-11-16
human25 | 2018-11-16
Nine | 2018-11-14

Patronaty tygodnia

Targi, targi i po targach. Czas wrócić do szarej, jesiennej rzeczywistości i zanurzyć się w świeżo zakupionych książkach. A dla tych, którzy Krakowa w ten weekend nie odwiedzili, uspokajamy. Brak obecności na targach upoważnia Was do dużych zakupów w Waszej ulubionej księgarni. Jeśli nie wiecie, co wrzucić do koszyka, to podpowiadamy. Oczywiście, że nasze patronaty!