Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko

Patronat LC

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Przegrać, by wygrać

5 Link do recenzji

Dobra książka!

Miło się czyta. Na początku faktycznie jest trochę o porażkach i jak mogą one motywować i pomagać wyciągać wnioski, ale później mamy standardowa książkę o motywacji. Można z tej książki wyciągnąć sporo mądrych spostrzeżeń zwłaszcza jeśli jestes 20 kilko latkiem który nie wie co ze sobą zrobić.

10/10
Mnóstwo porad dotyczących jak ulepszyć swoje życie. Najbardziej spodobała mi się filozofia, że systemy > cele . Prawda też powiedziana, że pasja to bzdura :)

Myślałem że to będzie książka biznesowa lub autobiografia kolejnego człowieka sukcesu. Książka okazała się bardziej przeglądem poglądów na szczęście, timming i odnoszenie porażek (autorowi parę razy dosłownie zabrakło miesięcy aby inne jego prace przerodziły się w wielkie projekty sprzedane za dziesiątki milionów dolarów).
Sporo jest też opisów na temat zdrowego trybu życia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Podobno recenzja więcej mówi o osobie, która ją pisze niż o samej książce. Zapewne Ty znajdziesz w “Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko” Scotta Adamsa zupełnie inne smaczki i to jest w właśnie fascynujące.

Moja przygoda z książką rozpoczęła się od wywiadu z autorem. Zrobił na mnie wrażenie człowieka, który potrafi spojrzeć na problemy z niebanalnej...

Dyskusje

• Rozwój
  • Ebook
  • Finanse i rozwój
  • Chcę przeczytać #2 - Może przeczytam - Biznesowe i Poradniki
  • 52 książki [2018]
  • Do przeczytania - filozofia, poradniki
  • Chce kupić

Scott Adams Jak przegrać prawie wszystko i wyjść...