Wyzwanie czytelnicze LC

Goniąc czarne jednorożce

Wydawnictwo: Agora SA
LubimyCzytać

Jak polski Wilk z Wall Street spełnił swój „african dream” Marek Zmysłowski, milioner, celebryta, partner wicemiss świata, Dominikanki Yaritzy Reyes, jest jedną z najbardziej znanych postaci afrykańskiej branży IT. Nagle na lotnisku okazuje się, że jest też poszukiwanym przez Interpol międzynarodowym zbiegiem. Jak do tego doszło? Czas potrzebny na rozstrzygnięcie sprawy Zmysłowski wykorzystuje...

Jak polski Wilk z Wall Street spełnił swój „african dream”
Marek Zmysłowski, milioner, celebryta, partner wicemiss świata, Dominikanki Yaritzy Reyes, jest jedną z najbardziej znanych postaci afrykańskiej branży IT. Nagle na lotnisku okazuje się, że jest też poszukiwanym przez Interpol międzynarodowym zbiegiem. Jak do tego doszło? Czas potrzebny na rozstrzygnięcie sprawy Zmysłowski wykorzystuje na opowiedzenie swojej niezwykłej historii. Szybka kariera i łatwa kasa w branży doradców finansowych w latach 90-tych, świat elitarnych nocnych warszawskich klubów, pieniądze utopione w pierwszym portalu dla singli, szalona próba digitalizacji polskiej branży pogrzebowej, przebojowy transfer do zespołu światowego lidera w branży startupów... to wszystko zaprowadziło Zmysłowskiego na Czarny Ląd. I tu zaczyna się prawdziwa przygoda.

źródło opisu: Agora 2019