Jestem przeciw idiotom, a nie biznesowi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dilbert". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
978-83-237-2553-4
komiksy

Scottowi Adamsowi udała się nadzwyczajna rzecz. W popularnej serii o Dilbercie przemienił codzienną orkę w pracy w świeży, komiczny komentarz do życia. Ten tomik komiksów, które zostały opublikowane w gazetach pomiędzy 20 listopada 1995 a 31 sierpnia 1996 roku, opowiada o przedziwnych rozrywkach osób przebiegłych, sfrustrowanych i wiecznie zielonych. Obok wybryków Dilberta, szefa, Alice, Wally?ego i Dogberta, zachwyci was niestereotypowa kobieta Antina, która rozbiera na części ekspres do kawy ?dla przyjemności?. Dowiecie się, jak Ratbert został zatrudniony w charakterze wiceprezesa do spraw marketingu, mając za całe doświadczenie jeden dzień spędzony w kontenerze na śmieci firmy Procter & Gamble. Wstrząśnie wami widok Carla, zapuszczającego korzenie, wiecznego malkontenta, przed którym Dilbertowi udaje się uciec z boksu tylko dzięki specjalnemu tunelowi. Dilbert po raz pierwszy użyczył swego głosu wszystkim zestresowanym lokatorom boksów w 1989 roku, a dziś ten najszybciej rozprzestrzeniający się komiks jest publikowany w 1700 gazetach, w 51 krajach i 19 językach.

RudyDziobak | 2015-04-08
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam