Szkoła Dyrektora Dreamera

Szkoła Dyrektora Dreamera
Skrzat
2018-08-20
2018-08-20
powiesciprzygodowe dlamlodziezy ksiazkioszkole szkolapodzaglami przygodanawyspie

Książka bardzo mnie wciągnęła, rewelacyjne zwroty akcji.

Książka bardzo mnie wciągnęła, rewelacyjne zwroty akcji.

Na Liz czeka wielka przygoda, wymarzony chłopak i niestety geometria. A wszystko to w elitarnej szkole dyrektora Dreamera. Moim zdaniem rewelacyjna książka!

Wspaniała młodzieżówka. Weszłam w ten świat od samego początku. Nowe spojrzenie na edukację i podejście do nauki. Szkoła dla wybranych . Każdy znajdzie w niej lekcje dla siebie. Wspaniała..taka Akademia Pana Kleksa we współczesnym świecie.

„Szkoła dyrektora Dreamera" .
Ciekawy tytuł, interesującą okładka... A zawartość książki jeszcze lepsza! Fabuła pokazuje nam szkołę od lepszej strony- czyli „ Szkołę pod żaglami". Elizabeth Lamer- czternastolatka, córka rodziców, którzy dążą do perfekcji, dziewczyna, która nie potrafi ogarnąć swojej burzy włosów, oraz która niezwykle często wpada w kłopoty. Nastolatka niecierpi swojego imienia, przez co woli , gdy inni używają jego skrótu- Liz. Pewnego dnia rodzice Elizabeth wysyłają córkę do Szkoły Dyrektora Dreamera. Dziewczyna poznaje osoby z niezrównanym charakterem, z którymi przeżywa przygody: zaczynając od historii z Kapitanem, na kończąc na akcji„ Kevin'.
Zachęcam do czytania🌊🤓🌊

„Szkoła dyrektora Dreamera" .

Pouczająca, przewspaniała książka. Ucząca współpracy czy samodzielności.
Każde dziecko na pewno chciałoby się uczyć takich lekcji jak: opieka nad zwierzętami, zajęcia sztuk walki, sztuki czy wybuchowej chemii z dyrektorem Dreameram oraz przeżywać ciekawe przygody.

Pouczająca, przewspaniała książka. Ucząca współpracy czy samodzielności.

Jest tak super, że "lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy, nie skończyć".

Jest tak super, że "lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy, nie skończyć".

• Dla dzieci
  • Must read