My, gwiazdy i reszta świata

Tłumaczenie: Maria Kabat
Wydawnictwo: Feeria Young
Every Soul A Star
Casey Dean

Ally Mieszka na pustkowiu, uczy się w domu i uwielbia patrzeć w gwiazdy… To cały jej świat. Wyjazd gdzie indziej? Nie ma mowy! Bree Licealna królowa popularności. Jej naturalnym środowiskiem jest galeria handlowa, a największym marzeniem – kariera modelki. Jack Samotnik z nadwagą, który dobrze czuje się tylko w towarzystwie rysowanych przez siebie kosmitów i czarnoksiężników. Właśnie ta...

Ally

Bree

Jack

Właśnie ta trójka spotyka się przypadkiem na kempingu, by obserwować spektakularne zaćmienie Słońca. Nawet się nie domyślają, że to spotkanie – i zjawisko, które zobaczą – zapoczątkuje niezwykłe zmiany w ich życiu.

Wyjątkowa opowieść o przyjaźni, dojrzewaniu i znajdowaniu swojego miejsca we wszechświecie.

źródło opisu: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/my-gwiazdy-i-reszta-swiata

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/my-gwiazdy-i-reszta-swiata

SamanthaClaire | 2017-02-25

Ally mieszka na pustkowiu, ale nie wyobraża sobie życia gdzie indziej. Jej rodzice prowadzą kemping Moon Shadow, a sama dziewczyna interesuje się astrologią i uwielbia patrzeć w gwiazdy. Bree, mieszkająca w dużym mieście, to natomiast jej całkowite przeciwieństwo - uwielbia świat mody i przyszłość wiąże z karierą modelki. No i jest jeszcze Jack - chłopak przy kości oraz samotnik, który lubi rysować kosmitów. Tę trójkę z pozoru nic nie łączy, ale kiedy spotykają się, by obserwować niezwykłe zaćmienie Słońca, okazuje się, że czekają ich wielkie zmiany, które zbliżą nastolatków do siebie.

Wendy Mass zadebiutowała powieścią "Mango, nie mów nikomu", za którą zdobyła nagrodę ALA Schneider Family Award. Jej historie to w większości opowieści kierowane do młodzieży. Autorce udało się nawet stworzyć książkę pisaną wierszem - "Heaven Looks a Lot Like Mall". Prywatnie Wendy Mass mieszka w New Jersey ze swoim mężem, bliźniakami i kotem.

Sama okładka tej historii wskazuje na to, iż jest to...

Gabi | 2017-06-17

Naprawdę ciekawa książka, pokazująca jak trzy różne osoby i z różnych środowisk potrafią się porozumieć. Lekka książka w sam raz do przeczytania w jeden wieczór.

Unicornix | 2017-07-06
olinek | 2017-03-20