Na tropie hodowli fretek

Kornel, Julia i Dęła kochają pomagać doktorowi w jego klinice. Przyjaciele razem z psem Brzydalem prowadzą nawet Klub Obrońców Czworonogów.
Kiedy od posterunkowego Cezara dowiadują się o porzuconej hodowli fretek natychmiast angażują się w pomoc.

Bo przecież co trudnego może być w znalezieniu kilku fretek❓

Klub Obrońców Czworonogów to seria autorki, w której przyjaciele rozwiązują zagadki związane ze zwierzakami.

Pokazuję nam, że dzieci pomimo swojego młodego wieku również mogą pomagać i rozwiązywać najróżniejsze zagadki.

Ta cudowna powieść jednym słowem oczarowała moją trzylatkę. Pomimo swojego młodego wieku potrafi pilnie słuchać, gdy jej czytamy. Bardzo dużo zadaje pytać i często na nie odpowiada.

Ta książka zdecydowanie zagości u nas na dłużej.🥰

Bo przecież co trudnego może być w znalezieniu kilku fretek❓

Klub Obrońców Czworonogów to seria autorki, w której...

Dziś przychodzę z książeczka dla tych najmłodszych. 😺

Kornel wraz ze swoją paczką przyjaciół uwielbiają pomagać doktorowi Zwierzowi w klinice weterynaryjnej. I tym razem ich pomóc jest potrzebna bardziej, niż zwykle. Posterunkowy Cezar mówi im o porzuconej hodowli Fredek. Więc klub obrońców czworonogów rzuca się na ratunek, lecz nie zdają sobie sprawy, ile poświęcenia będzie ich ta pomoc kosztować. Czy trafią na trop i odnajdą właściciela małego stadka Fredek?

Bardzo fajna propozycja czytelnicza dla dzieci, mogą dużo dowiedzieć się na temat weterynarii i że to wcale nie jest taka łatwa praca jakby mogło się wydawać.

Autorka nakreśla małym czytelnikom, że oni również moga pomagać, wystarczy zapytać rodziców o zgodę, albo w jak sposób i gdzie moga pomagać.
Kiedy syn zadał mi pytanie odnośnie pomocy od razu pomyślałam sobie o schronisku dla zwierząt i że gdy znajdzie się tylko możliwość zabiorę tam moje dzieci, a podobno w schroniskach każda para rąk się przyda.

Każdy z bohaterów jest pokazany od innej strony, co pokazuję, że można różnic się mocno od siebie, ale świetnie się dogadywać i uzupełniać się wzajemnie.

Proste pióro autorki ułatwia czytanie dzieciom, ale również sprawi, że lepiej zrozumieją historię, którą ma na celu przekazanie różnych wartości, które tutaj znajdziemy.

Zarażeniem dziecka pasją do czytania u mnie nie jest łatwe, ale dzięki takim książka jak ta jest coraz lepiej. 🤗
Powiedział, że chcę więcej zagadek z klubu obrońców Fredek. To będziemy wyczekiwać!

Dziś przychodzę z książeczka dla tych najmłodszych. 😺

• Do biblioteki

Dodaj cytat z książki Na tropie hodowli fretek