Przyjaciele w internecie

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
978-83-7489-243-8
Karol

Publikacja porusza niezwykle istotne zagadnienia dotyczące korzystania przez dzieci z internetu. Autorki przybliżają sposoby, w jakie dzieci i młodzież zawierają znajomości za pośrednictwem internetu, prezentują pozytywne i negatywne strony poszukiwania wsparcia za pośrednictwem sieci, a także omawiają funkcjonowanie internetowych grup wsparcia społecznego dla młodzieży oraz rodziców mających problemy ze swoimi dziećmi. Książka została napisana przystępnym językiem, co gwarantuje jej pełne zrozumienie przez każdego czytelnika, także takiego, który po raz pierwszy zetknął się z książką z dziedziny psychologii. Książka jest adresowana do psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców oraz animatorów pracujących z dziećmi i młodzieżą, do wszystkich osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę o problematyce wsparcia społecznego udzielanego za pośrednictwem internetu – także do rodziców i opiekunów.

bellyup | 2013-12-11
Na półkach: Przeczytane, 2013, Studia
Przeczytana: grudzień 2013
kukubook | 2016-12-18
JonSoha | 2013-04-11
Abbey | 2013-02-13
Na półkach: Chcę przeczytać, Nblw
Wiktor Fabijański | 2012-02-15
Tenar | 2012-02-12