Niewinność

Cykl: Córka hycla (tom 6) | Seria: Saga norweska
Wydawnictwo: Edipresse
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
beti23

Wychowankowie Manufaktury uczestniczą w obchodach nocy świętojańskiej. Lucie i Tilly oddalają się nad jezioro, gdzie zostają napadnięte przez mężczyznę, który kiedyś porwał Tilly. Małej udaje się uciec, a Lucie zostaje ogłuszona i wrzucona do jeziora. Ratuje ją hycel. Parę dni później Lucie idzie do domu dragona, by skończyć zamówiony gobelin. Znajduje tam związaną służącą. Sama także zostaje pojmana przez Moll i „posłańca”. Dziewczyny mają być utopione, ale pokojówka ginie już w trakcie szarpaniny na łodzi. Lucie w ostatniej chwili zostaje ocalona przez dragona.

źródło opisu: https://www.inbook.pl

źródło okładki: https://www.inbook.pl

Persefona | 2018-05-02
Przeczytana: 02 maja 2018

Ten tom jest chyba najlepszy ze wszystkich części jakie do tej pory przeczytałam. Jestem pod wrażeniem jak została prowadzona akcja, praktycznie nie mogłam oderwać się od książki. Czekam na kolejne tomy :)