Książka Roku 2018
aleqsia

Wynne Hardy nigdy by nie przypuszczała, że zaręczy się podczas udziału w telewizyjnym reality show, ale kiedy poznała Andy’ego, oboje od razu przypadli sobie do gustu. Para przygotowuje się do ceremonii ślubnej na plaży, która będzie transmitowana na cały kraj. Jednak właśnie teraz, gdy marzenia Wynne zaczynają się spełniać, do jej życia ponownie wkracza były chłopak. Callum złamał jej serce...

Callum złamał jej serce parę lat temu, a dziewczyna wciąż nie przepracowała uczuć, którymi go darzyła.
Czy telewizyjny ślub Wynne się odbędzie? Czy zostanie idealną, czerwcową panną młodą, jakiej oczekuje stacja?

Lipcowa panna młoda
Beth Wiseman
Gdy Alyssa Pennington szła wzdłuż kościelnej nawy ku mężczyźnie swoich snów, był to najszczęśliwszy dzień jej życia. Lecz kiedy Brendan porzucił ją przed ołtarzem, poniżona, zawstydzona i załamana Alyssa straciła zaufanie do mężczyzn. Brendan Myers wie, że przez resztę życia będzie żałował tego, co zrobił jedynej kobiecie, którą kiedykolwiek kochał. Teraz planuje ją odzyskać, ale jest to o wiele trudniejsze zadanie, niż sobie wyobrażał.

Sierpniowa panna młoda
Debora Clopton
Po tym jak pewien kowboj złamał jej serce, Kelsey Wilcox zamieniła kowbojskie buty na klapki i bistro na pięknej plaży w Corpus Christi. Dwa lata później wciąż nie wierzy w szczęśliwe zakończenia, ale musi przetrwać nadmorskie wesele swojej kuzynki, które zapowiada się jako weekend pełen tortur. Brent Corbin nie ma szczęścia do kobiet i nie szuka miłości. Nie jest też specjalnie zachwycony tym, że ma być drużbą swojego przyjaciela, ale podczas ślubu Kelsey momentalnie przykuwa jego uwagę. Po spędzonym wspólnie weekendzie i przy zaangażowaniu wścibskich znajomych, Brent jest zdeterminowany zawalczyć o Kelsey i udowodnić jej, że myli się co do kowbojów.

źródło opisu: Wydawnictwo Dreams

źródło okładki: Wydawnictwo Dreams

katala | 2018-10-17
Przeczytana: 14 października 2018

Trzy krótkie miłosne historie tym razem o wątpliwościach jakie mogą pojawić się u progu wejścia w nowe małżeńskie życie, o oczekiwaniach, obiekcjach (w tym wypadku głównie przyszłych Panów młodych) i tym, jak ciężko może doświadczyć nas odrzucenie kogoś, kto jest dla nas ważny, najważniejszy.
Bardzo przyjemna lektura odstresowująca. Nie tylko od trudów codziennego życia, ale i nagromadzenia lektur sensacyjnych, kryminalnych, z dreszczykiem czy innych, które pochłaniają nie tylko nas czas, ale i emocje. Tak między jednym kryminałem, a drugim. W moim przypadku takie przerywniki skutkują, pozwalają na zachowanie zdrowego spojrzenia i na literaturę i na codzienność.
A same opowiadania? Z nimi to jest tak, że albo czytelnik „kupi” je i nie narzeka, albo nie wiedzieć z jakiego powodu męczy się, ale je czyta, a czytając narzeka. Bo owszem można przyczepiać się co chwila, co momencik, ale czy o to chodzi w tym wypadku? Ma być lekko, miło i przyjemnie, a po lekturze, nawet jeśli pamięć o...

To moje trzecie spotkanie z cyklu "Rok Ślubów"przyznać się muszę,że ta część powieści
zachwyciła mnie,wzruszyła i poruszyła głęboko za serce.
To trzy przyjemne,wspaniałe historie miłosne panien młodych biorących trzy wesela.
Przed chwilą skończyłam czytać tą piękną,porywającą,świetną i cudowną powieść,fajnie się czyta z prawdziwą przyjemnością czytałam oderwałam się przy lekturze od wszystkiego,miły relaks miałam.

Bursikowa | 2018-05-15
Przeczytana: 14 maja 2018

Trzy historie, które czyta się bardzo przyjemnie. W tych opowiadaniach było to co powinno: romantyczność, miłość, niepewność, zaskoczenie... Potrzebowałam teraz takich ciepłych opowieści i polecam dla odprężenia. Jedyny minus to taki, że one się za szybko kończą :)

dorotbook | 2018-11-05
Przeczytana: 04 listopada 2018

Ach co to był za ślub… „Panny młode. Lato” to trzeci tom serii Rok ślubów. Jeśli jednak nie czytaliście poprzednich części, nie martwcie się, książki można czytać bez znajomości wcześniejszych części, są odrębnymi historiami, które łączy motyw ślubu. „Panny młode. Lato” to książka składająca się z trzech opowiadań napisanych przez trzy różne autorki.

Czerwcowa panna młoda (Maryebeth Whalen). Wynne Hardy poznajemy, gdy przed milionem widzów ma wręczyć klucz do swojego serca jednemu z kilku kawalerów. Wynne bierze udział w telewizyjnym reality show a wybrankiem okazuje się być Andy, który od razu przypadł dziewczynie do gustu. Para przygotowuje się do ceremonii ślubnej na plaży, która będzie transmitowana na cały kraj. Niespodziewanie w jej życie wkracza były narzeczony, Callum. Choć złamał jej serce, to w Wynne odżywają uczucia, którymi go darzyła. Czy będzie w stanie zapomnieć o Callumie i poślubić Andy’ego? Czy telewizyjny ślub się odbędzie a ona stanie się czerwcową panną...

Montgomerry | 2018-07-17

Aleksandrabook | 2018-07-02
Przeczytana: 22 czerwca 2018

Panny Młode lato to kolejny zbiór różnobarwnych opowieści o przyszłych pannach młodych. Sam klimat - białych sukien, welonów, kwiatów, i unoszącej się w powietrzu miłości sprawia, że czytelnik przenosi się do krainy ślubów. Nie zawsze są to szczęśliwe historie miłosne jak np. miłość i losy Alyssy i Brendana, którzy do ślubu idą dwa razy, mimo to ich wielka miłość przezywa i kwitnie. Pojawia się tu postać Daltona, który podobnie jak Brendan kocha Alysse. Do kogo mogą być skierowane? Na pewno będą nie lada gratką dla pary, zwłaszcza dla przyszłej panny młodej, ale także dla jej przyszłego męża. Warto wcześniej wprowadzić ten ślubny klimat. Panny Młode lato to opowieści na każdy miesiąc lata, które przecież zawsze jest takie piękne.

Wera2604 | 2018-06-17
Przeczytana: 11 czerwca 2018

Trzy krótkie historie o miłości tuż przed ślubem.
Wynne Hardy to Panna młoda czerwcowa, która bierze ślub z rozgłosem, w telewizji. Ale czy dobrany jej mąż jest prawdziwym kandydatem na męża. Miłości nie można oszukać.
Lipcowa Panna młoda to Alyssa, którą narzeczony porzucił przed samym ołtarzem. Czy będzie potrafiła wybaczyć i zakochać się na nowo? Bo o wejściu po raz drugi do tej samej wody nie ma mowy. Jednak los jest przewrotny.
sierpniowa Pani młoda to Kelsey,, której kowboj złamał serce. Jak stanąć po takiej utracie i dawać szanse innym kowbojom? Nie ma rady trzeba się trzymać od nich z daleka. Jednak przeznaczenia nie da się oszukać.

Czytaczyk | 2018-05-17
Przeczytana: 16 maja 2018

Wynne po przyjęciu zaręczyn Andy’ego przygotowuje się do ślubu. Ceremonia ma się odbyć na plaży i być transmitowana na cały kraj. Wszystko układa się świetnie, marzenia Wynne zaczynają się spełniać, a kobieta wydaje się być naprawdę szczęśliwa. Jednak pojawienie się jej byłego partnera wyprowadza ją z równowagi i komplikuje wszystko. Callum przed laty złamał jej serce, które chyba wciąż do niego lgnie. Ślub staje pod znakiem zapytania.

Alyssa została porzucona przed ołtarzem. To był dla niej ciężkim i upokarzającym przeżyciem. Jej zranione serce pękło na pół, gdy Brendan postanowił jej nie poślubić, tak jak to wcześniej było planowane. Teraz mężczyzna żałuje tego co zrobił i jest zdolny do wszystkie, byle tylko odzyskać jedyną kobietę, którą kiedykolwiek darzył uczuciem.

Kelsey po przeżytym zawodzie miłosnym postanowiła porzucić swoje dotychczasowe życie i rozpoczęła całkiem nowe, na uroczej plaży w Corpus Christi. Zmiana otoczenia wyszła jej na dobre i pozwoliła jej...

Ania | 2018-07-16

Jako pierwszą historię poznajemy czerwcową Pannę Młodą, która brała udział w reality show i poznała tam mężczyznę, który miała zostać jej mężem. Planowanie ślubu i wszelkie przygotowania były pod ciągłym monitoringiem, z racji tego, że partnerzy poznali się w telewizji. Oczywiście ich ślub również miał być bezpośrednio emitowany. Ale czy ten cały gwar, to coś czego oczekiwała Wynne? Może kobieta chciałaby zamiast wielkiego rozgłosu czuć się naprawdę kochana? Czy wybranek z telewizji okazał się być tym jedynym?

Lipcowa Panna Młoda, to kobieta porzucona przed ołtarzem. Alyssa bardzo przeżyła upokorzenie, które dotknęło ją w dniu ślubu. Los jednak uśmiechnął się do niej i już po roku miała ponownie stanąć na ślubnym kobiercu z nową Miłością. Życie mimo wszystko bywa nieobliczalne, a Alyssa ponownie zostaje porzucona w białej sukni. Czy już nigdy nie będzie mogła zaznać szczęścia? Dlaczego po raz kolejny nie mogła wyjść za mąż?

Na koniec zostaje historia sierpniowej Panny Młodej....

GirlsBooksLovers | 2018-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2018

,,Długo i szczęśliwie'' zaczyna się dziś. Tego lata mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzy wesela.

Wynne Hardy, Alyssa Pennington, Kelsey Wilcox trzy całkiem różne kobiety. Łączy je jedno, wkrótce ma nastąpić najważniejszy dzień w ich życiu, a każda z nich wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu.

CZERWCOWA PANNA MŁODA -MARYBETH WHALEN
Wynne Hardy to kobieta, której zdawać by się mogło większość z nas może zazdrościć. Uczestniczka reality show właśnie przyjęła oświadczyny od najbardziej jej odpowiadającego kandydata na męża. Wybór padł na Andy'ego ponieważ najbardziej się z nim dogadywała spośród wszystkich przystojnych uczestników. Kobieta jest pochłonięta przygotowaniami do ślubu, każde przygotowania reżyserowane i transmitowane są przez stację telewizyjną, a sama staje się celebrytką numer jeden w kraju. Wynne jest zachwycona, że jej marzenia się spełniają, jednak czy do końca szczęśliwa ? Tymczasem w jej życiu pojawia się były narzeczony Callum, który wciąż zajmuje ważne...