Legend

Okładka książki Legend Katy Evans
Okładka książki Legend
Katy Evans Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Real (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Real (tom 6)
Legend
Papierowy Księżyc
2018-11-28
2018-11-28
2016-02-09
Gabriela Jakubowska
miłość szacunek walka bokser pożądanie demony przeszłość ring podziemia legenda zwycięzca

Rewelacyjne odejście Tate i nowy mistrz Maverick . Świetne zakończenie serii i nowa para Reese i Maverick. Polecam.

W sumie książka trzyma poziom typowy dla Evans - fabularnie wciąga, choć d pierwszych dwóch tomów jej daleko. Podobała mi się, chociaż po wiele bardziej bez scen erotycznych - gdy się pojawiły moja skupienie uciekało, ale też to słownictwo niczym z gimnazjum sprawia, że aż się krzywiłam z niesmakiem. Matko boska... Poza tym - jak najbardziej na plus, trochę się tego nie spodziewałam, a wyszła spoko opowieść o drugich szansach i o tym, że nasze pochodzenie niekoniecznie musi nas definiować ;)

Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko?
Walczy o szacunek. Walczy o nią.
Walczy z własnymi demonami.

Mamy tutaj powrót na ring!
Cage Maverick „Mściciel” chce awansować na szczyt i stać się LEGENDĄ na ringu. Chociaż pilnie strzeże swojej tożsamości w Podziemiu znany jest jako dzieciak z czipem na ramieniu i tatuażem na plecach, oznaczającym kłopoty. Jego głównym celem jest, by wygrać z jedynym i niepokonanym Remingtonem „Tajfunem” Tatem.
Reese Dumas nasza bohaterka to nikt inny jak kuzynka żony Remingtona Tate'a. Dziewczyna, która powinna mieć zakodowaną niechęć do niego…

Książka jest chyba moją ulubioną z całej serii. Pokazuje nam jak bohaterka dorasta z dziewczyny, która kocha się w swoim przyjacielu do kobiety boksera.
Mamy też naszego boksera, który dorasta na ringu aby dorównać najlepszemu. Z walki na walkę jest coraz lepszy… co nie pozostaje bez zauważenia przez podziemie i… walka o mistrzostwo a droga do tego zapewnia nam cała masę emocji. Tate kontra Maverick, niepokonany król ringu kontra nieokiełznany , pełen zapału żółtodziób.
Książkę oceniam na 8/10

Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko?
Walczy o szacunek. Walczy o nią.
Walczy z własnymi demonami.

Mamy tutaj powrót na ring!

Ciekawe domknięcie pierwszej części. Na ringu spotykają się najlepsi. Mav i Remy. Historia ich drogi do finału jest zgoła odmienna ale mają jeden cel. Maverick jest taki jaki lubię, ciekawie jest poznawać jego drogę do bycia legendą.

To chyba moja ulubiona książka tej serii!!! Boże kocham połączenie Remy'ego i Maverika!! No cudo!! Zdecydowanie polecam przeczytać !!

Cieszę się, że odkopałam tą książkę,odkurzyłam po takim czasie. Katy Evans całą serią Real zawładnęła moimi myślami. Uwielbiałam wszystkie części o niepokonanym Remingtonie Tate. Przyszedł moment, kiedy trzeba powiedzieć dosyć i wiedzieć kiedy zejść ze sceny.
Świat walk w Podziemiach zawsze był brutalny,ale kierował się zasadami. Tate na własnej skórze odczuł zdradę i niesportowe zachowania. W tym zawodzie, są bokserzy, którzy nie mają wstępu,stracili szacunek i możliwość walki. Taką osobą był Skorpion.
Cage Maverick" Mściciel" zdeterminowany by grać,pewny siebie i oczekujący wyrównania rachunków. Po tylu latach, kiedy spotkał się w końcu z ojcem, jego odczucia były gniewne. Postanowił,samemu,na własną rękę, zdobyć więcej, zagrać lepiej,aby stanąć na najwyższym szczeblu. Zdawał sobie sprawę, że to trudne marzenia. Na drodze do ich realizacji stanie Tate,osoba której nienawidził jego ojciec.
Nie przewidział także jeszcze jednej sprawy. Dziewczyna o pięknym sercu, milcząca, choć widziała i rozumiała zbyt dobrze.
Reese dołączyła do ekipy Remingtona, żeby zapomnieć o tamtej dziewczynie. Miała odnaleźć swoją nową i lepszą przyszłość. Odpocząć, zmienić otoczenie i spróbować ponownie żyć na nowych warunkach. Spotkając metaliczne spojrzenie tego mężczyzny, wiedziała, że nadejdą zmiany. Nie spodziewała się, że będzie potrafiła trzeźwo ocenić sytuację.
Przed nią trudne decyzje.Tate kontra Maverick, niepokonany król ringu kontra nieokiełznany , pełen zapału żółtodziób.

Czytało się dobrze i szybko zresztą jak poprzednie części. Polubiłam bohaterów, plus za imię Maveric :) Ich relacja fajnie się rozwija, dużo spokojniej niż w innych częściach. Było parę wątków które mogły być lepiej wykorzystane bo miały duży potencjał. Jednak książka dobra.

Pochłonęłam książkę w jeden dzień. Wow !!! Piękna i mocna historia. Na pewno do niej wrócę i nie raz ponownie przeczytam.

Hm. Bardzo dobra książka, aczkolwiek chyba za bardzo przypomina mi "Racera", przez co nie zrobiła już na mnie tak ogromnego wrażenia. Bardzo ubogie dialogi, za to cała masa myślenia i piep*enia. Niemniej polecam, bo czyta się bardzo dobrze :)

Nie mogłam dać mniej .Ja nawet nie pamiętam czy w tym czasie jadłam co czytałam haha, ta część zabrała mi dzień bez chwili na inne czynności no może szybka potrzeba ;P i nawet nie żałuje choć jednego szkoda że to koniec cześć .