Legend

Cykl: Real (tom 6)
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Legend
ew_cia

Szósta część bestsellerowej serii z listy New York Timesa, która rozpoczęła się od REAL. Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko? Walczy o szacunek. Walczy o nią. Walczy z własnymi demonami. Cage Maverick "The Avenger" chce awansować na szczyt i stać się LEGENDĄ na ringu. Chociaż pilnie strzeże swojej tożsamości w Podziemiu znany jest jako dzieciak z czipem na ramieniu i tatuażem na plecach,...

Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko?
Walczy o szacunek. Walczy o nią.
Walczy z własnymi demonami.
Cage Maverick "The Avenger" chce awansować na szczyt i stać się LEGENDĄ na ringu. Chociaż pilnie strzeże swojej tożsamości w Podziemiu znany jest jako dzieciak z czipem na ramieniu i tatuażem na plecach, oznaczającym kłopoty. Jego głównym celem jest, by wygrać z jedynym i niepokonanym Remingtonem "Riptide" Tatem.
Gdy Mav trenuje, spotyka młodą dziewczynę – równie jak on, obcą w mieście – i iskrzy. Kiedy między nimi zaczyna robić się gorąco, okazuje się, że Reese Dumas, to nikt inny jak kuzynka żony Remingtona Tate'a. Dziewczyna, która powinna mieć zakodowaną niechęć do niego, i od której powinien trzymać się z daleka…
Jednak dla Mavericka walka, to codzienność. Walczy o kobietę w swoim sercu i z potworami we krwi. Oczy świata zwrócone są na nich, a zwycięzca przejdzie do historii jako ostateczny mistrz walki; ostateczna LEGENDA.
Umrę, by na nią zasłużyć.
Ale ona jest tylko moja...

źródło opisu: https://papierowyksiezyc.pl

źródło okładki: https://papierowyksiezyc.pl

Dotka | 2019-05-21
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 21 maja 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Znowu wracamy do Podziemia i na ring. Pojawia się objecujący żółtodziób Maverick Cage - syn Skorpiona. Początkowo nikt nie chce mu pomóc, dopiero Reese - kuzynka Brooke, wyciąga do niego pomocną dłoń i tak się zaczyna... (Ona dziewica, on samotny, romans gotowy). Również Remington - obecny mistrz, dostrzega coś w nim i postanawia dać mu szansę.
Książka zwraca uwagę, ile potrzeba siły by się wybić, gdy wszyscy cię skreślają. Porusza trudne tematy: wykluczenia, alkoholizmu. Daje nadzieję, że istnieją dobrzy i bezinteresowni ludzie. Przyjemnie i szybko się czyta.

Spencer_xoxo | 2019-05-12

Sposób pisania autorki: 9/10
Okładka:7/10
Kreatywność:7/10

***
Boli mnie fakt, iż "Legend", czyli 6 tom mojej kochanej serii Real tak mnie zawiódł.. Myślałam, że będzie lepszy..

iwcia169 | 2019-05-09

Nie urzekła mnie cła seria w porównaniu do innych tej autorki dla mnie jest słaba.

mrooxa | 2019-04-23

Część szósta REAL z pobocznymi bohaterami ale w realiach z wcześniejszych książek. Nadal jest to sprawny romans z seksownymi bohaterami w realiach Podziemia i walk bokserskich

bilinska_k | 2019-04-23
Przeczytana: 22 kwietnia 2019

Tę część również bardzo polubiłam. Aż żałuję, że kolejna (i ostatnia?) część nie jest jeszcze przetłumaczona :( W LEGEND mamy do czynienia z bohaterem, którego wszyscy oceniają przez pryzmat jego pochodzenia - tego kim jest jego ojciec. Nikogo nie obchodzi że on całe życie wychowywał się bez ojca, który od nich odszedł. Mimo wszystko każdy nim gardzi i nie chce mu dać szansy.
I to kolejna część, w której zakochuję się jeszcze bardziej w cudownym Remy'm :D

zaczytanamaksymalnie | 2019-04-16

Katy Evans jest jedna z moich ulubionych autorek, a "Real" niewątpliwie zostanie dla mnie do końca najlepszą serią erotyczną jaką czytałam. 😍
"Legend" czyli kontynuacja troszeczkę napawała mnie strachem. Bałam się czy autorka podoła, czy nie straci animuszu i tej "ikry" , po prostu czy to nie będzie tzw odgrzewany kotlet. ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNIE!!! Książka jest wspaniała ! ❤️ jeżeli ktoś polubił Brooke i Remy'ego to z pewności pokocha Cage i Reese.
🥊 Przystojny Maverick Cage jest przytłoczony przez swoją przeszłość. Opuszczony przez ojca boksera pragnął udowodnić swoją wartość. Walka płynie w jego krwi, prowadząc go prosto do celu. Pragnie znaleźć trenera, który otworzy mu drzwi do nielegalnych walk, w których od lat króluje niepokonany Remington Tate. Sprawy komplikują się kiedy na siłowni poznaje piękna Brooke Dumas, młodsza kuzynkę Remingtona.
Jednak czy miłość pomiędzy bliskimi znienawidzonych wrogów ma prawo istnieć ?
🥊 Największym marzeniem mężczyzny jest wygrać ze sławnym...

Edunia | 2019-04-14

Gdyby autorka odpuściła sobie 4 poprzednie części, być może byłoby 9 punktów.
Tłumacz to analfabeta. Ktoś, kto zdecydował o wydaniu książki z takim tekstem, też jest analfabetą. Aż dziw, że miałam w sobie tyle cierpliwości, żeby czytać ten bełkot. Mam nadzieję, że przy ostatniej części, postarają się bardziej.

Gosia1983 | 2019-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2019

Moze to dlatego ze minelo zbyt wiele czasu od przeczytania calej serii, ktora ocenilabym duzo wyzej szczegolnie historie Tajfuna i Brooke albo to wina Reese, ktora mnie jednak nie przekonala... dla mnie najslabsza z serii...

Joanna J | 2019-04-04
Przeczytana: 31 marca 2019

"Real" Katy Evans niewątpliwie zostanie ze mną do końca, jako jedna z najlepszych serii erotycznych jakie czytałam. Kontynuacja, czyli "Legend" trochę napawała mnie strachem, czy autorka podoła, czy nie straci animuszu. Moje obawy były zbędne. Książka jest wspaniała. Jeśli ktoś polubił Remy'ego i Brooke to z pewnością spodoba mu sie i ta cześć. Jest tu dużo podobieństw, zarówno w strefie erotycznej jak i emocjonalnej, jednak jest to plusem i w niczym nie ujmuje.

Star | 2019-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2019

Wow!
A wszytko zaczęło się od jednego zdania
- On jest ze mną
Zdecydowanie jedna z moich ulubionych.
Po przeczytaniu "Legendy" mam wrażenie, że jest tu zawarte wszystko to co najważniejsze w życiu - miłość, rodzina, akceptacja rodziców, ambicja, wytrwałość, wsparcie. Reese i Mav stworzyli parę nietuzinkową, ich dialogi były bardzo ułożone i bardzo wartościowe. Tak powinno wyglądać zakochiwanie się. Coś magicznego.
Czasem wystarczy jeden gest, jedno zadanie , by zmienić czyjąś rzeczywistość.
Maverick udowadnia, że marzenia są po to by je spełniać. Warto przeczytać tę historię.