Niejasna sytuacja na kontynencie. Prywatny przewodnik po różnych stronach świata

Wydawnictwo: Czarne
literatura faktu
LubimyCzytać

Zacząłem pisać tę książkę w nastroju dość beztroskim. Pomyślałem, że pojadę gdzieś daleko i napiszę coś w rodzaju dziennika podróży, coś, co może uda mi się sprzedać jakiejś gazecie. Dopiero potem, kiedy się okazało, że nie jest łatwo ot tak sobie wybrać się w daleką podróż, wszystko zaczęło się komplikować. Całe przedsięwzięcie stało się poważne może nie śmiertelnie, ale na pewno poważniejsze, niżbym chciał. Nie wiem, czy udało mi się to ukryć. Wciąż jednak sądzę, że napisałem książkę o podróży. Krzysztof Środa

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!