Dochodząc do TAK ze sobą. Jak osiągnąć porozumienie wewnętrzne oraz z innymi ludźmi

Wydawnictwo: Rebis
inne
LubimyCzytać

Codziennie spotykamy naszego wroga przy stole negocjacyjnym nas samych. Jeśli zastosujesz zwycięską strategię opisaną w tej książce, odniesiesz sukces w pracy i życiu Daniel H. Pink, autor Jak być dobrym sprzedawcą Światowy guru w dziedzinie negocjacji w swojej kolejnej przełomowej książce pokazuje, że największą przeszkodą w osiąganiu mądrych porozumień jest nasza naturalna skłonność do postaw (takich jak: nadmierny krytycyzm wobec siebie, obwinianie się itp.), które nie służą naszym interesom. Kiedy nauczymy się wpływać na siebie, stworzymy podstawę dla zrozumienia innych ludzi i wywierania na nich wpływu. Ury prezentuje prostą, skuteczną sześciostopniową metodę, dzięki której dojdziesz do porozumienia ze sobą i znacznie zwiększysz swoje umiejętności negocjacyjne. William Ury rzuca światło na to, jak osiągnąć satysfakcjonujące porozumienie z człowiekiem, którego widzimy w lustrze. Przedstawiając mozaikę różnych historii i mądrych rad, pomaga nam w praktyczny i wnikliwy sposób przyjrzeć się naszym decyzjom i związkom. Adam Grant, profesor Wharton Business School i autor Dawaj i bierz William Ury to światowej sławy specjalista w zakresie negocjacji. Jest współtwórcą Harvard's Program on Negotiation, doradcą w Białym Domu i Pentagonie, współpracuje także z największymi amerykańskimi korporacjami. Brał udział w mediacjach w czasie wojny w Czeczenii, Jugosławii i pomagał w rozwiązywaniu wielu kryzysowych sytuacji na całym świecie. Jest współautorem bestselleru Dochodząc do TAK oraz autorem innych książek, w tym wydanej przez DW REBIS Siły pozytywnego NIE.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!