Szybko i skutecznie. Angielski w naturalnych wyrażeniach dla początkujących

Wydawnictwo: EPROFESS
hobby
LubimyCzytać

SZYBKO I SKUTECZNIE - ANGIELSKI W NATURALNYCH WYRAŻENIACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH Naturalne wyrażenia (kolokacje) pozwalają nam często powiedzieć coś złożonego w prosty sposób. Znając je nie będziesz musiał skupiać się tak bardzo na gramatyce i pojedynczych słówkach. Niniejsza książka pozwoli tobie zapoznać się z wyrażeniami, które sprawią, że twój angielski będzie naturalny. Ucz się przydatnych...

SZYBKO I SKUTECZNIE - ANGIELSKI W NATURALNYCH WYRAŻENIACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ucz się przydatnych wyrażeń z szerokiego spektrum zagadnień przydatnych w codziennej komunikacji: it's blowing hard, go on a binge, have my friends round, a gripping plot czy a party animal
Unikaj powszechnych błędów i popraw swoje wyniki na egzaminach państwowych czy międzynarodowych na poziomie podstawowym
Rozwijaj lepsze strategie uczenia się poprzez teorię i ćwiczenia praktyczne (sortowanie, kategoryzowanie, itp).

SZYBKO I SKUTECZNIE - ANGIELSKI W NATURALNYCH WYRAŻENIACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH
30 rozdziałów przydatnych w naturalnej komunikacji jak i w przygotowaniu do egzaminów
Prezentuje i wyjaśnia podstawowe wyrażenia w typowych kontekstach, używając dialogów, krótkich wypowiedzi, tabelek i diagramów
Zawiera obszerny klucz odpowiedzi

O AUTORZE:

Adrian Ksycki ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jest czynnym nauczycielem języka angielskiego, wykładowcą na wyższej uczelni i autorem kilku artykułów na temat nauczania poprzez kolokacje i wykorzystanie podejścia leksykalnego (Lexical Approach) w nauczaniu języków obcych.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!