Narodowy spis zespołów

Okładka książki Narodowy spis zespołów Tomasz Sikora, Artur Sobiela
Okładka książki Narodowy spis zespołów
Tomasz SikoraArtur Sobiela Wydawnictwo: Wydawnictwo Ha!art Seria: Linia Konceptualna hobby
hobby
Linia Konceptualna
Wydawnictwo Ha!art
2022-10-06
2022-10-06
Linia Konceptualna muzyka alternatywna

Okładka książki Światło - czas - transcendencja Joanna Grela, Piotr Mróz, Anna Olszewska, Tomasz Płazak, Tomasz Sikora, Izabela Trzcińska, Łukasz Trzciński
Światło - czas... Joanna Grela, Piotr...
Okładka książki Parametry pożądania. Kultura odmieńców wobec homofobii Tomasz Basiuk, Dominika Ferens, Tomasz Sikora
Parametry pożą... Tomasz Basiuk, Domi...
Okładka książki Religia-system-ewolucja Roman Galar, Marta Kudelska, Arnold Lebeuf, Krzysztof Pawłowski, Mirosław Piróg, Tomasz Sikora, Arkadiusz Sołtysiak, Andrzej Szyjewski, Beata Szymańska, Izabela Trzcińska, Łukasz Trzciński, Mateusz Wierciński, Elżbieta Wnuk-Lisowska
Religia-system... Roman Galar, Marta ...

Moje ulubione nazwy z Narodowego Spisu Zespołów z uzasadnieniem (ocenzurowano w zgodzie z zasadami netykiety i kancelowania mowy nienawiści – mam nadzieję)

ŻNIWA SIĘ SKOŃCZYŁY SPADŁ DESZCZ I SŁOMA POSZŁA SIĘ JEBAĆ – za życiową mądrość
UŚCISK DŁONI PREZESA – za uniwersalną wymowę
UŚMIECH KOMBINEREK – coś dla majsterkowiczów i fanów Adama Słodowego
SUPERPAŁKA I NAJEŹDŻCY Z KOSMOSU – z miłości do Jacka Pałuchy, jego malarstwa i FNS oraz Częstochowy
ROZBITE JAJA NA SZYBACH PARLAMENTU – wierząc w siłę protestu
MAGISTER Z WYCIĘTĄ PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ – ze wstrętu do wszelkich tytułów, etykietek, półek
LATAJĄCY TABORET CZCIGODNEGO SZKIELETORA – bo wiem, kim był Szkieletor
CIUCIO MORALES – z szacunku do spaghetti westernów i filmów Segia Leone
DELAYED EJACULATION – wiadomo
DZIADY ŻOLIBORSKIE – za aktualność polityczną
BURDEL PANA KLEKSA – czyli wszystko, co w życiu najlepsze
DENAZYFIKACJA – oby ta prawdziwa szybko nastąpiła
ŁOGDAN BAZUKA – czyli co naprawdę wydarzyło się w kwaterze komendanta
KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH – bo nie ma go w spisie

ŻNIWA SIĘ SKOŃCZYŁY SPADŁ DESZCZ I SŁOMA POSZŁA SIĘ JEBAĆ – za życiową mądrość
UŚCISK DŁONI PREZESA – za uniwersalną wymowę
UŚMIECH KOMBINEREK – coś dla majsterkowiczów i fanów Adama Słodowego
SUPERPAŁKA I NAJEŹDŻCY Z...

• 1. Ebook'i
  • Autograf
  • Muzyka
  • Polska
  • Mediateka

Dodaj cytat z książki Narodowy spis zespołów