Facebook Live kompendium

Wydawnictwo: Wobuzz Monika Czaplicka
biznes, finanse

Jedyna taka publikacja na rynku, która porusza nie tylko tematykę techniczną Facebook Live (jak ustawić, w jakich narzędziach, jaki sprzęt), ale również marketingową (co nadawać, po co), analityczną (jak mierzyć), a także praktyczną – case study, jak się prezentować, jak przygotować scenariusz itd. Prawie 230 stron 10 ekspertów, którzy komentują różne aspekty Facebook live: Maciej Orłoś, Anna...

Prawie 230 stron
10 ekspertów, którzy komentują różne aspekty Facebook live: Maciej Orłoś, Anna Kerth, Daniel Kędzierski, Zuza Stańska, Jagoda Prętnicka i inni
6 case study z dokładnymi statystykami, w tym od Janina Daily i Traktormania czy Magdalena Witkiewicz; przykłady marek m.in. Saint – Gobain i Vienna House
50 przykładów transmisji z Polski i ze świata
kilkanaście proponowanych narzędzi i aplikacji
pomysły i tematy na transmisje
dowiedz się gdzie patrzeć, jak gestykulować, jak oswoić się z kamerą, poznasz techniki na stres i dowiesz się w jakich kolorach warto występować
statystyki odnośnie transmisji wideo i Facebook Live
inne rozwiązania do nagrywania na żywo
pro-tipy i rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę
checklista tego, o czym trzeba pamiętać przed i w trakcie transmisji
i wiele więcej 🙂
Kompendium o Facebook Live pozwala zagłębić się w temat zarówno na poziomie podstawowym – jak rozpocząć transmisję (krok po kroku ze zdjęciami), ale też na zaawansowanym (jak transmitować obraz z komórki przez komputer, aby nałożyć dodatkowe warstwy z możliwością głosowania dla publiczności). Jest też cały rozdział o tym jak skompletować sprzęt, jak radzić sobie z problemami i awariami, a także wiele omówień formatów i pomysłów na transmisje.

Zapewniam, że po lekturze tego ebooka będziesz w stanie nadawać na żywo niezależnie czy jako samodzielny ekspert z webinarami, zespół w firmie promujący produkt, czy np. muzeum próbujące przyciągnąć odwiedzających lub zespół muzyczny czy sportowy gromadzący fanów.

Jeśli szukasz odpowowiedzi na pytania takie jak:

Jak często należy robić transmisję?
Czy będzie mi potrzebny mikrofon?
Jak wypaść naturalnie przed kamerą?
Jak zwiększyć zaangażowanie fanów w czasie transmisji?
Czy można na tym zarobić?
Kiedy najlepiej publikować?
Gdzie transmitować, czyli najlepsze narzędzia?
Czy mogę współdzielić ekran?
Co zrobić po zakończeniu nagrania?
Jakie są skuteczne sposoby promocji fb live?
kup tego ebooka. Nie będziesz żałować! Zacznij nagrywać Facebook Live już od jutra!

PS chcesz porozmawiać? Spotkajmy się na grupie poświęconej Facebook Live!

źródło opisu: http://wobuzzeria.pl/produkt/facebook-live/

źródło okładki: http://wobuzzeria.pl/produkt/facebook-live/