Naturalnie odkryj moc darów natury ciesz sie zdrowiem i urodą

Okładka książki Naturalnie odkryj moc darów natury ciesz sie zdrowiem i urodą Agnieszka Cegielska
Okładka książki Naturalnie odkryj moc darów natury ciesz sie zdrowiem i urodą
Agnieszka Cegielska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska poradniki
poradniki
Naturalnie
Burda Publishing Polska
2017-12-06
2017-12-06

Można przeczytać w 3 godziny . Mimo to sporo pożytecznych informacji .

Można przeczytać w 3 godziny . Mimo to sporo pożytecznych informacji .

Prosto, konkretnie, kolorowo :-) w tej książce znajdziemy nie tylko wskazówki, które zioła i rośliny pomogą naszemu zdrowiu, ale również proste i smaczne przepisy z ich użyciem :-) wszystko to przeplatane dużymi i kolorowymi zdjęciami :-) taki zdrowy poradnik z pewnością się przyda w każdym domu :-)

kompendium wiedzy jeżeli chodzi o super food, warto przeczytać i choć odrobinę zmienić swoje nawyki żywieniowe i wprowadzić co najmniej połowę składników do diety

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony to fajny przegląd składników wspierających nasze zdrowie (z Polski i ze świata). Z drugiej strony poszczególne produkty zostały opisane bardzo po łebkach i czuję przez to duży niedosyt. To książka, którą puszczę dalej w świat, bo w moim przypadku będzie tylko łapaczem kurzu.

Krótko, zwięźle i na temat. A do tego fajne zdjęcia :) Bardzo spoko pozycja dla takiego analfabety w temacie jak ja :)

kilka ciekawych przepisów i opisów składników, które większość z nas ma w swojej kuchni

Tak, tak i jeszcze raz tak! Czytałam wiele poradników... ale ten jest wyjątkowy wszystko co istotne spisane w jasny przystępny sposób. Książkę czyta się bardzo dobrze kto wie czy nie zaopatrzę się we własny egzemplarz.

2-3 luty 2020 r.

2-3 luty 2020 r.

Bardzo ładnie wydana, przystępne informacje o różnych ziołach/warzywach itp., ale i też nie za wiele - bardzo ogólnie. Irytujące komentarze autorki pod koniec każdego rozdziału.

Książka napisana w bardzo przystępny sposób, zawierająca potężną dawkę wiedzy o zdrowiu i produktach, które mu sprzyjają.
Ciekawostki dotyczące produktów istotnych dla zdrowia w połączeniu z prostymi przepisami.

• Kulinarne
  • Zdrowie
  • Natura

Dodaj cytat z książki Naturalnie odkryj moc darów natury ciesz sie zdrowiem i urodą