Biegać każdy może. Trenuj z mistrzem!

Okładka książki Biegać każdy może. Trenuj z mistrzem! Marcin Urbaś
Okładka książki Biegać każdy może. Trenuj z mistrzem!
Marcin Urbaś Wydawnictwo: Publicat sport
sport
Publicat
2017-09-13
2017-09-13

Pewnie że każdy może.
Tylko nie każdy chce.
Najprostszy sport, zakładasz jakieś buty, galoty, koszulkę, i lecisz.
Olimpijczyk Urbaś pisze niby o tym co już każdy biegacz wie, ale można znaleźć tutaj wiele ciekawych informacji i porad.
Ja skorzystam. I polecam!

Pewnie że każdy może.
Tylko nie każdy chce.
Najprostszy sport, zakładasz jakieś buty, galoty, koszulkę, i lecisz.
Ja skorzystam. I polecam!

Dla początkującego biegacza idealna, żeby podpatrzeć jak wygląda dobrze technicznie bieg. Najbardziej spodobał mi się rozdział o rozgrzewce jak poprawnie ją przeprowadzić. Na pewno z tego skorzystam. Duży minus za na każdym zdjęciu reklamę New Balanse... I na pewno więcej w tej książce jest zdjęć niż tekstu. Do przeczytania na jeden wieczór.

Jeżeli zaczęliście biegać lub rozważacie taką aktywność ruchową to książka dla Was. Kompendium wiedzy dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych.
Jak biegać. Jak dobrać buty i sprzęt. Jak stawiać sobie cele. Tętno i jego wpływ na trening.
Fajnie napisana książka zawierająca wile stron ciekawych porad i podpowiedzi.
Warto!

Fajnie napisana książka zawierająca wile stron ciekawych porad i podpowiedzi.
Warto!

''Biegać każdy może. Trenuj z mistrzem''to udany debiut autorski mistrza, który od najmłodszych lat trenuje i zwycięża w uprawianiu sportu zawodowego – Marcin Urbaś.

Książka zawiera 12 rozdziałów, które są precyzyjnie skonstruowane i opracowane przez autora.

Doskonale ujęta została i przekazana wiedza Pana Marcina Urbasia w zakresie biegania.

Bieganie to sport, który wymaga ogromnego skupienia. W trakcie stałego wykonywania ćwiczeń przygotowujących do biegu możemy, liczyć na małe indywidualne sukcesy trenując, oczywiście z uśmiechem na twarzy.

W książce zostały zaprezentowane piękne zdjęcia autora w trakcie jego treningu biegania.

Pan Marcin Urbaś udziela, cennych rad Czytelnikowi jak ma się przygotować do sportu wysiłkowego, jakim jest ów bieganie.

Ta autorska książka pozwoli Czytelnikowi poznać autora, że wierzy w to, że krok po kroku, systematyczność, chęć, to sukces do zdrowego trybu życia, jakim jest bieganie.

Elementem dodatkowym są, wyjaśnione dokładnie techniki biegania, błędy, jakich nie powinno się popełniać w trakcie biegania, rola rozgrzewki.

Autor opracował dla początkujących biegaczy program biegania oraz program biegania dla piłkarza, dzięki, któremu można planować ile czasu mamy przeznaczyć na trening.

Pan Marcin Urbaś w interesujący prosty sposób napisał o sobie samym, przekonując przy tym do uprawiania sportu- biegania.

Tekst czyta się bardzo szybko, zastosowana jest czytelna grafika oraz umiejscowione są piękne wykonane i podpisane zdjęcia autora prezentującego swoją zawodową pasję- bieganie.

Z tyłu okładki znajdują się recenzje znanych sportowców: Piotr Gruszka, Jerzy Dudek, Jacek Mezo Mejer, Artur Siódmiak, piszą, że cieszą się z powstania książki, którą napisał, ich kolega, dzieląc, się swoja profesjonalną wiedzą i autorską pozytywną refleksją i uwagami dotyczącymi biegania.

Twarda oprawa, s. 176, zdjęcie uśmiechniętego autora, Wydawnictwo Publicat, Poznań, 2017.

Zachęcam przeczytać tę książkę, gdyż bieg dobry krok do lepszego zdrowia w drodze do wykonywania codziennego maratonu trenując z Panem Marcinem Urbasiem.

Bieganie to sport, który...

Mimo, że już trochę biegam, to sporo dowiedziałem się z książki. Pewne informacje były sprzeczne z moim poziomem wiedzy.

• 3_Przeczytane 2018
  • Rok 2019
  • 2017
  • #WyzwanieLC2017
  • Bieganie
  • 1_Sport i dieta

Dodaj cytat z książki Biegać każdy może. Trenuj z mistrzem!

Video

Video