Zgłosuj na książki roku 2017

Szklanka ambrozji

Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowy Świat
Klaudia Podpora

Powieść przedstawia losy Heraklesa. Rzeczywistość mitologii przeplata się z rzeczywistością świata współczesnego. Autorka w lekki i prowokacyjny sposób porusza odwieczne filozoficzne problemy, takie jak istota wartości, sens życia, kwestia fikcji i rzeczywistości. „Szklanka ambrozji” skłania do rozmyślań nad przebiegiem procesu twórczego, rolą wyobraźni i człowieczeństwa, które znaczy więcej niż bycie biernym odbiorcą kultury masowej.

źródło opisu: http://strona.nowy-swiat.pl/strona/joanna-sendlak-szklanka-ambrozji/

źródło okładki: http://strona.nowy-swiat.pl/strona/joanna-sendlak-szklanka-ambrozji/

Mońcia_POCZYTAJKA | 2017-07-31
Klaudia Podpora | 2017-07-28