Gru, Dru i minionki. Księga zagadek

Wydawnictwo: Egmont Polska
Minionki, zabawa, księga
hobby
Wkp

Jeśli zbudowanie własnego robota jest twoim marzeniem, teraz masz okazję je spełnić! W tej książce znajdziesz łatwy do złożenia model Clive’a, wiernego robota należącego do Balthazara Bratta, słynnego superłotra. Wystarczy trochę pogłówkować i model Clive’a będzie gotowy (Clive to robot, który spełnia każde życzenie swojego pana i puszcza mu hity z lat 80., albo dopieszcza jego rozdęte ego;...

W tej książce znajdziesz łatwy do złożenia model Clive’a, wiernego robota należącego do Balthazara Bratta, słynnego superłotra. Wystarczy trochę pogłówkować i model Clive’a będzie gotowy (Clive to robot, który spełnia każde życzenie swojego pana i puszcza mu hity z lat 80., albo dopieszcza jego rozdęte ego; ciekawe, co twój Clive będzie robił dla ciebie).

„Gru, Dru i minionki. Księga zagadek” zawiera nie tylko elementy umożliwiające złożenie robota. Jest tu również wiele łamigłówek, quizów i gier dla fanów kultowego filmu „Gru, Dru i minionki”. Spróbuj odróżnić Dru od Gru na podstawie samych tylko cieni. Wypełnij swoje drzewo genealogiczne i porównaj, jak bardzo różni się ono od drzewa genealogicznego filmowej rodzinki. Uzupełnij nutki, by dokończyć taneczną melodię minionków. Czeka cię mnóstwo zabawy i przy tym sporo nauki.

Z „Księgą zagadek” będziesz mieć tyle zabawy, ile ma minionek w pokoju pełnym bananów!

źródło opisu: https://egmont.pl/Gru-Dru-i-minionki.-Ksiega-zagadek,608269,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/Gru-Dru-i-minionki.-Ksiega-zagadek,608269,p.html

Wkp | 2017-07-03
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

ZAGADKI, MINIONKI I COŚ JESZCZE

Dzieci lubią niespodzianki. Właściwie to każdy je lubi – jeśli są pozytywne oczywiście – ale dzieci chyba w szczególności. Dlatego też, kiedy sięgając po prostą książeczkę z zagadkami dostają bonus w postaci kartonowego modelu do samodzielnego złożenia, chyba nie mogą mieć powodów do narzekań. A taką właśnie atrakcję oferuje im „Gru, Dru i Minionki: Księga zagadek”, która pojawiła się właśnie na księgarskich półkach.

Kim są tytułowe postacie chyba nikomu nie trzeba mówić. Ale jeżeli ktoś tego nie wie, Minionki to umiarkowanie źli sługusi, którzy mają destrukcyjne skłonności, ale zawsze wychodzą cało z wszelkich tarapatów (w zależności od wersji stworzył je albo doktor, albo też istniały od zarania dziejów i szukały kolejnych mistrzów zła, którym mogłyby służyć). Tak ich panem został Gru, ten zaś – dla swoich niecnych celów – adoptował trzy sierotki i, jak to w takich opowieściach bywa, pokochał je i stał się dobry. To tak w skrócie. Najnowsza,...

eR_ | 2017-07-12
Na półkach: Przeczytane, Współpraca
Przeczytana: 07 lipca 2017

Minionki zawładnęły wyobraźnią nie tylko najmłodszych kinomanów. Jeżeli coś jest zwariowane i zabawne, na pewno znajdzie fanów. Tym sposobem kierujemy się także przy wyborze książek. I tym samym mamy przed sobą "Księga zagadek", nawiązująca do najnowszego filmu o tych żółtych stworach.

Księga zawiera, jak sama nazwa wskazuje mnóstwo zagadek, łamigłówek i o wiele więcej. Doskonała zabawa zapewniona.

Nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców, którzy mogą wraz z pociechami rozwiązywać łamigłówki, czy rozszyfrowywać rebusy. Polecam

AnnaSikorska | 2017-07-23
Isil | 2017-07-04