Menopauza bez leków

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Bookmarket
poradniki

Dr Linda Ojeda od dawna uważała, że menopauza jest naturalnym etapem w życiu kobiety, nie zaś jakimś zaburzeniem, które musi być leczone . Od czasu pierwszego wydania tej książki w 1989 roku, dziesiątki tysięcy kobiet korzystały z jej wyważonych, afirmujących życie porad, by zrozumieć i przejść przez okres menopauzy i dalsze lata, wciąż w pełni się nimi ciesząc. Menopauza bez leków dostarcza obszernych informacji na temat objawów menopauzy uderzeń gorąca, zmęczenia, zmian w życiu seksualnym, depresji czy osteoporozy i podaje sposoby ich łagodzenia. W książce omówiono kwestie dotyczące chorób serca i raka piersi oraz ich związku ze stężeniem cholesterolu, z dietą, suplementami, ćwiczeniami, naturalnymi hormonami, jak również z syntetycznymi lekami. Oto najlepszy poradnik, który pozwoli Ci czuć się świetnie na tym etapie życia. zdrowy, energiczny, naturalny i pełen życia okres taka właśnie jest menopauza bez leków!