Rodzic Doskonały. Jak Z Dziecka Zrobić Mistrza

Wydawnictwo: dobrestopnie.pl
poradniki

SPRzEDAŻ OD 02-05-2009! Czy w Twoim dziecku drzemie wielki potencjała Czujesz, że tak. Dlaczego wobec tego nie ma lepszych ocen, nie chce się uczyća Ukrywa zadania domowe, narzeka na szkołę. Dajesz z siebie wszystko, ślęczycie nad zeszytami, a tu... znowu jakiś dziwny wpis nauczyciela. Ten poradnik jest o tym, jak wydobyć skrywany w Twoim dziecku potencjał. Krok po kroku poprowadzi Cię za rękę i poda proste przepisy na to, aby dziecko uczyło się łatwiej, z zaangażowaniem i lepszymi wynikami. Przeczytasz, jak powinno się uczyć, aby zwyczajnie było zadowolone z siebie i chciało dalej pracować. Ograniczysz i rozładujesz jego niepotrzebny stres, dowiesz się jak chwalić syna lub córkę, dlaczego masz unikać pytania dlaczego i jak dzielić się wiedzą ze swoim dzieckiem, korzystając z codziennych sytuacji, zamiast kłócić się o odrabianie zadań domowych. Najwyższa pora, aby nauka była przyjemna. Powodzenia!

mariola | 2016-10-26
Na półkach